П'ятниця, 30 Вересня

Муніципальна інспекція Бердичева не знайшла за тиждень порушень

Тому й не відбулось засідання адмінкомісії на минулому тижні, і не буде на цьому тижні.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Хоча, не тільки муніципальна інспекція наділена правом складати протоколи про порушення правил благоустрою міста. Так само це можуть робити і уповноважені працівники інших організацій, установ та комунальних підприємств, але...

Тож, може слід жителям Бердичева проявити активність і підказати всім цим відповідальним людям приклади явних порушень, які видно неозброєним оком в будь-якій частині міста.

Ось мені, наприклад, вчора «приглянулись» бур’яни по вулиці Лілії Карастоянової. Ростуть вони тут привільно і на тротуарі, і поряд з ним, і ніхто їх не турбує ні весною, ні влітку, ні восени. Хоча в правилах благоустрою вказано, що власник чи користувач земельної ділянки повинен прибирати і території від свого паркану до проїжджої частини вулиці.

Хто сьогодні являється власником цих кількох земельних ділянок сказати важко, бо зараз закрита для користувачів публічна кадастрова карта, але отримував їх колись для житлового будівництва (абсолютно безкоштовно за документами) директор солодового заводу.

Тоді говорили, що він просто інвестував у цей проект вільні кошти і мав намір продати з зиском житлові будинки після їх будівництва. Та, напевно щось пішло не так, або ж дуже багато хотів за ці коробки, зведені у досить привабливому місці, але стоять вони у сьогоднішньому стані вже більше п’яти років.

Ніхто тут не живе, ніхто їх не охороняє, ніхто не приходить. Тому і виросли тут бур’яни заввишки у два метри, а про те, що серед них був тротуар, перехожі вже й забули.

Свого часу, після допису в соцмережах подібні бур’яни швидко викосили вздовж довгого паркану самого солодового заводу по вулиці Ватутіна, тож цілком можливо, що й зараз розголос нагадає власнику про те, що потрібно прибирати прилеглу територію.

Ну, а якщо розголос не допоможе, тоді муніципальна інспекція вже може й показати свою силу та принциповість, і до наступного засідання адмінкомісії таки скласти хоч якийсь протокол. 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.