П'ятниця, 30 Вересня

КП «Бердичівтеплоенерго» реструктуризують заборгованість

Борг КП «Бердичівтеплоенерго» у розмірі 103 мільйони гривень реструктуризують, що погодили депутати на засіданні позачергової сесії Бердичівсько міської ради.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Детальніше про це доповів перед присутніми заступник міського голови з питань ЖКГ Руслан Квятківський.


Було зазначено, що з метою забезпечення виконання зобов’язань комунального підприємства за договорами про реструктуризацію заборгованості за спожитий газ потрібно погодити підприємству укладення договорів реструктуризації заборгованості перед постачальником НАК «Нафтогаз». Дана заборгованість склалася з 2012 року по 1 червня 2021 року у сумі 103 мільйони 231 тисяча 261 гривня 64 копійки. Реструктуризують її на строк 84 місяці. При цьому з підписанням договору буде списано пені та штрафів у сумі 18 мільйонів гривень.


Руслан Квятківський додав, що у разі непогодження КП «Бердичівтеплоенерго» блокують рахунки і починається списання заборгованості. Раніше борг підприємства до 2021 року був ще більшим – близько 170 мільйонів, частину з них списали і залишилася наразі вищевказана сума.


Користуючись нагодою заступнику міського голови задали питання щодо планів підприємства, спрямованих на забезпечення повноцінної оплати населенням послуги з теплопостачання і окремо щодо нещодавно озвученої новини про плату за місця загального користування.


На цей опалювальний сезон введена вимога про зменшення використання газу на 10%. Для того, щоб вкластися в ліміт, вже прийнята програма, згідно з якою 11 будинків буде відключено від централізованого теплопостачання. Це дасть змогу зекономити частину газу. Окрім того, на котельні по вулиці Одеській замінюють котли, що дасть змогу зекономити майже половину спожитого газу.


На рахунок оплати за опалювання місць загального користування Руслан Квятківський подав своє бачення, що в цьому сезоні не буде застосована ця плата. Причиною цьому є багато нюансів по будинках. Але законодавчо ця плата є визначеною, і стосується це не лише Бердичева, а й інших міст України і від цього нікуди не дітися. Тобто не потрібно вважати, що це лишень якась чергова забаганка міської влади і підприємства з надання тепла. Платити за опалювання місць загального користування доведеться й жителям інших міст, в деяких населених пунктах це вже відбувається.

borg 01

borg 02

borg 03

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.