П'ятниця, 30 Вересня

На придбання піску та солі бердичівському підприємству виділять 4 мільйони гривень

Зміни до рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та  благоустрою Бердичівської  міської  територіальної громади на 2022-2024 роки» та зміни до бюджету Бердичівської МТГ - питання, які було винесено на порядок денний позачергової сесії міської ради.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Стосувалися вони виділення коштів МКП «Бердичівводоканал» для збільшення статутного капіталу, про що ми писали в попередній публікації.


Однак було також вирішено надати кошти і для МКП «Бердичівкомунсервіс» для піщано-сольової суміші. Підприємству потрібно для цього закупити сіль та пісок. Відповідно, на це потрібно витратити майже 4 мільйони гривень. З них 2,65 мільйонів гривень – вартість солі, а 1,3 мільйони гривень – вартість річкового піску. Саме з цих інгредієнтів і будуть виготовляти суміш, якою посипатимуть взимку під час ожеледиці дороги і тротуари.


Решта змін до бюджету стосувалася виділення матеріальної допомоги бердичівлянам, а також Програми шефської допомоги підрозділам Збройних сил України та військовим частинам Сил територіальної оборони Збройних сил України у 2022 році. Зокрема, до міської ради надійшло звернення однієї із військових частин міста і відповідно до цього звернення з міського бюджету буде виділено 8 мільйонів гривень шефської допомоги.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.