П'ятниця, 30 Вересня

Бердичівський міст почали ремонтувати

І так би хотілося, щоб мова йшла про той злощасний міст у Бердичеві  в районі м’ясокомбінату. Адже про його ремонт не говорив хіба що ледачий, настільки тема стала популярною і наболілою у нашому місті.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Однак мова йде про Бердичівський міст у сусідньому Житомирі, по вулиці Жуйка. За словами заступника житомирського міського голови Сергія Кондратюка, останньою зливою було пошкоджено ливневу систему на одній частині шляхопроводу. Тому ливнівка потребує заміни, а заодно зазнає заміни і частина тротуару та дорожнього полотна мосту. Також сказано про зведення нової опорної стіни пішохідної зони. Такі роботи розраховані на 2 тижні.

А от бердичівлянам варто й надалі чекати, коли на їхньому мостові буде свято і коли нарешті не доводитиметься рухатися однією смугою та стояти в заторах.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.