П'ятниця, 30 Вересня

«Бердичівкомунсервіс» передасть матеріальні цінності «сьомому ЖЕКу»

Що саме за матеріальні цінності і в якій кількості перейдуть з балансу одного підприємства на баланс іншого, було повідомлено на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Проходило воно у понеділок під кінець робочого дня і члени виконкому оперативно розглянули і проголосували аж за 18 питань порядку денного.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


ВЖРЕП №7, який, нагадаємо, має нового керівника і який став управителем багатоквартирних будинків бувшого «другого ЖЕКу», прийме безоплатно від МКП «Бердичівкомунсервіс» 40 дитячих майданчиків, а також 140 пластикових та 42 металевих контейнерів. Відповідне рішення було складене на основі поданих обома комунальними підприємствами листів.


З присутніх зауваження до цього рішення виникло у секретаря міської ради Богдана Коляди. Він висловив думку, що, враховуючи стан ВЖРЕП №7, коли кількість працівників зменшилась, техніки не вистачає і немає основних засобів для того, аби доглядати за тими навіть майданчиками, надавати якісні послуги навряд чи буде можливість.


Міський голова Сергій Орлюк у відповідь запитав, чи думали раніше про це, коли передавали ці цінності свого часу на баланс МКП «Бердичівкомунсервіс». Мовляв, хоч на балансі цього підприємства техніка є, але його працівники зайняті прибиранням вулиць і іншою важливою роботою.


Додав до цього трохи інформації заступник міського голови з питань ЖКГ Руслан Квятківський. За його словами, на зустрічі нового керівництва ВЖРЕП №7 з депутатами міської ради на минулому тижні було висловлено пропозицію виділити кошти для статутного фонду цього підприємства, щоб можна було закупити основні засоби.


Насамкінець в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Наталія Нехворовська зазначила, що контейнерні майданчики, на яких розміщені сміттєві контейнери, знаходяться не на балансі МКП «Бедичівкомунсервіс» на відміну від самих контейнерів. Тому для цього підприємства мати на своєму балансі таку кількість контейнерів, якщо за стан майданчиків відповідає ЖЕК, немає сенсу.

balans 2

balans 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.