Роздрукувати цю сторінку

«Житомиргаз» пропонує електронні платіжки на заміну паперовим

16 серп. 2022 АТ Житомиргаз

Компанія «Житомиргаз» звертає увагу споживачів газу на те, що платіжку за розподіл газу можна скачати он-лайн. Електронний документ такий самий, як і паперовий і знайти його можна у популярних серед споживачів сервісах.

 

Електронні платіжки можна знайти в наступних  сервісах:

Чат-боти 7104ua  в Viber https://chats.viber.com/7104ua та Telegram https://t.me/ua7104_bot. Зайшовши до чату з ботом  7104ua  в Viber натисніть: «Головне меню» - «Стан», а потім натиснути іконку з зображенням засувки:

gaz 16 1

Невдовзі платіжка буде сформована.

В діалозі з ботом у «Телеграмі» натисніть «Стан», а після  -  «Отримати квитанцію». За потреби платіжку можна скачати, зберігши на своєму гаджеті.

Особистий кабінет  на сайті 104.ua за посиланням https://account.104.ua/ua/login  та мобільний додаток 104.ua  також має електронну платіжку. Застосунки доступні на сервісах «Google Play» для гаджетів з операційною системою Android та «App Store» для IOS.

Ці сервіси також дозволяють передавати показання лічильника з 1 по 5 число щомісяця, а також проводити оплату за розподіл газу онлайн, а це необхідно зробити до 20 числа.

«Електронна платіжка – це зручно і для споживачів, які мають газифіковані дачні будинки, куди доставляють паперові квитанції поштою, і власникам квартир, які, відмовляючись від паперових квитанцій на користь електронних, виражають свою екосвідомість. Адже  до поштової скриньки одного споживача надсилається 12 паперових «рахунків» за розподіл за рік,» - розповідає менеджер 104.ua Клієнтський простір Тетяна Войтенко.

gaz 16 2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Подібні матеріали