Вівторок, 30 Трв

Особливості та види сушки для рушників

26 серп. 2022 Власкор

Сушка для рушників – один з видів сантехніки, який дозволяє вам швидко висушити білизну в домашніх умовах, а також може розглядатися як опалювальний прилад в холодний період. Він може проводитися в різних модифікаціях, особливості яких впливають на якість обігріву та зручність експлуатації. Про різновиди моделей ми розповімо.

ryshnyk1

Види сушки для рушників

Найбільш популярним типом сушки для рушників є водяні моделі https://romstal.ua/catalog/1071-polotencesushiteli-vodyanye/. Вони підключаються до системи опалення, де теплоносієм виступає вода. Такі модифікації вважаються найбільш надійними, при цьому важливо вибрати якісний матеріал, який не руйнуватиметься через контакт з жорсткою водою. Широкий вибір таких сушарок для рушників ви знайдете в інтернет-магазині Romstal.

Також цей вид опалювального обладнання може випускатися з таким способом підключення теплоносія:

  • електричний;
  • комбінований.

Електричні пристрої живляться від мережі, що робить їх позасезонними. З мінусів варто відзначити додаткові витрати на споживання електрики, а також менший вибір моделей порівняно з водяними.

Комбіновані сушки для рушників можуть нагріватися як від електрики, так і за допомогою наповнення труб гарячою водою. З ними ви можете заощадити в опалювальний сезон, але ціна апаратів досить висока.

За якими ще параметрами розрізняються сушки для рушників?

Також цей тип сантехніки може розділятися за:

  • місцем установки – це може бути не тільки ванна кімната та туалет, але також кухня та навіть вітальня;
  • габаритами – розмір вибирається залежно від можливостей приміщення та ваших вимог щодо кількості білизни для сушіння;
  • формою – вертикальні, горизонтальні чи замовні моделі оригінальної форми;
  • матеріалу – найчастіше зустрічаються вироби з нержавіючої або оцинкованої сталі, але також мають попит мідні, алюмінієві і навіть керамічні моделі.

Також ви зможете вибрати відповідний колір і дизайн сушки для рушників, який стане не тільки опалювальним приладом з хорошим ККД, але і не зіпсує інтер'єр кімнати.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.