Субота, 4 Лютого

Хто не дає добудувати майже готовий триповерховий будинок в Бердичеві?

Знайти відповідь на це питання виявилось складною справою, а виникло воно після відвідин двору дев’ятиповерхівки однієї з бердичівських вулиць.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Там, по вулиці Житомирська, 45, вже кілька років триває реконструкція колишнього двоповерхового будинку на триповерховий.

Колись це був комунальний аварійний будинок, з якого поступово відселили всіх мешканців. Місто тоді планувало самотужки його відремонтувати, щоб давати квартири лікарям (адже він знаходиться дуже близько від міської лікарні) та іншим працівникам бюджетної сфери.

Але, як це часто буває (а в наших реаліях – майже завжди), гроші на це довго шукали і не знайшли. Потім приватні інвестори взялись допомогти місту його реконструювати, але зажадали добудувати ще один поверх.

Їм спочатку виставляли умови щодо передачі якоїсь кількості квартир для міста, потім ці умови змінювались, потім змінювались інвестори, і так тривало майже 10 років.

Ще минулого року тут тривали будівельні роботи і справа йшла до завершення, але війна перервала і цю короткострокову ідилію.

Зараз тут будка охоронців поросла бур’янами, дерев’яна огорожа похилилась і попадала (натомість огорожа з металопрофілю та величезного фундаменту відгородила від дев’ятиповерхівки навіть частину їх прибудинкової території), але на третьому поверсі тут явно хтось вже живе. На балконі – квіти, на стіні – кондиціонер, на вікнах – штори. Мабуть цей хтось і виконує тут роль нічного сторожа.

Телефоном я зв’язався з керівництвом фірми, яка формально є власником будинку, і ті сказали, що є якісь проблеми з документами, які вони поступово вирішують.

У міськвиконкомі розповіли, що все від них залежне теж зробили і навіть кілька разів продовжували терміни будівництва, йдучи назустріч забудовникам.

Отже, цілком можливо, що у заголовку повинен стояти не займенник «хто», а займенник «що», і це що може бути чим завгодно: фінансові труднощі, суперечки між інвесторами, подорожчання будматеріалів чи ще якісь причини. Як запевнив керівник фірми, квартири в будинку поки що не продані, і їх оперативний продаж міг би покращити фінансову ситуацію та завершити нарешті будівництво.

Може, тоді дійде черга і до облаштування та благоустрою навколишньої території, яка сьогодні, м’яко кажучи, бажає кращого...

budinok1

budinok2

budinok3

budinok4

budinok5

budinok6

budinok7

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.