Субота, 4 Лютого

Луцький «Порятунок чотирилапих» виграв тендер на відлов тварин у Бердичеві

А якщо точніше, то громадська організація з міста Луцьк, яка має назву «Порятунок Чотирилапих» та надає подібні послуги в багатьох містах України.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Ми вже писали, що ця ж організація вигравала і попередній подібний тендер в Бердичеві, відловила трохи безпритульних собак, кудись їх вивезла, їй в Бердичеві не доплатили грошей за договором (через позицію казначейства), і той договір був розірваний.

18 серпня МКП «Бердичівкомунсервіс» знову оголосив тендер на відлов та стерилізацію 65 собачок на загальну суму 104 тисячі гривень. І громадська організація з Луцька знову вирішила брати участь в ньому.

Крім неї, в тендері брав участь приватний підприємець Костянтин Нагребельний (який орендує зараз бердичівський центр ветеринарної медицини «Айболіт»). Учасники значно знизили в ході торгів ціну послуг і, врешті-решт, аукціон зупинився на ціні 84 тисячі 499 гривень, яку запропонувала ГО, що на 1 гривню менше, ніж ФОП Нагребельний.

Станом на вівторок на сайті «Прозоро» є інформація, що ГО «Порятунок чотирилапих» очікує рішення, і якщо її визнають переможцем, то «Бердичівкомунсервіс» вже вдруге буде змушений укладати договір з луцькими «рятувальниками».

Як так сталось, що клініка «Айболіт», яка за свій кошт вже відловила і простерилізувала чимало безпритульних тварин в Бердичеві, ніяк не може отримати нормального фінансування на цю роботу, можна лише гадати.

Зрозуміло, що міський голова не хоче, щоб його пов’язували з наданням послуг за бюджетні кошти, але ж саме його клініка і його спеціалісти найкраще знаються і на проблемі, і на способах її вирішення.

А якщо бюджетні гроші з Бердичева підуть кудись на Луцьк, то думати, що варяги вирішать проблему, є дуже нерозумним.

P.S. На головному фото - хащі на місці недобудованого комунального притулку для тварин.

tendersobaki1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.