Четвер, 8 Грудня

У бердичівській Гнилоп’яті вміст кишкової палички зашкалює

Житомирський обласний лабораторний центр продовжує повідомляти про якість води на пляжах Житомирщини.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Ми вже інформували, що ще на початку літа, як тільки розпочався купальний сезон, що якість води у водоймах Бердичева не відповідає гігієнічним вимогам.


Мова йшла про річку Гнилоп’ять, став «Шандора» та став №1 Рафінадного заводу, де санітарно-хімічні та мікробіологічні показники не відповідали нормам.


Нині ж, станом на 26 серпня, лабораторний центр заначив, що взяті результати проб води з бердичівської Гнилоп’яті аж ніяк не позитивні. Ба, більше, ситуація з цієї водоймою складна. Причиною є вміст кишкової палички і показник цей зашкалює. Зафіксовано перевищення норми у 48 разів.


«Бердичів, пляж на пров. Пляжному р. Гнилоп’ять – вміст кишкової палички зашкалює і становить 240000 при нормі 5000 (у 48 разів), перевищене хімічне та біохімічне споживання кисню».

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.