Четвер, 8 Грудня

Чи встигнуть в Бердичеві поремонтувати асфальт на вулицях міста?

Бердичівляни вже тиждень можуть спостерігати, як на вулицях міста з’являється дорожня техніка та працівники, які ремонтують вибоїни.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Ми вже писали про те, що обласна військова адміністрація дала дозвіл на використання грошей міського бюджету на ремонт вулиць, і лише після цього справа зрушила з місця.

На виконкомі терміново виділили 600 тис. грн на проєктно-кошторисні документи, і відразу після їх виготовлення стали оголошувати тендери на виконання робіт. В більшості тендерів на невеликі суми брало участь лише «ШБУ-35», яке й оголошувалось відразу переможцем, а в тендерах на більший обсяг коштів заявлялась ще й дорожньо-будівельна фірма з сусіднього Хмільника, але її заявка була відхилена.

«ШБУ-35» вже виконала ремонти на вулиці Здоров’я, та ще декількох, а зараз фрезерує й готує до асфальтування окремі ділянки на вулиці Чуднівській. Але швидкість виконання цих робіт може суттєво сповільнитись, якщо замовник не розрахується своєчасно за вже виконані ремонти. Адже для виготовлення асфальту потрібно закупити бітум, який серйозно виріс в ціні, і який розраховували купити за гроші, котрі «Бердичівкомунсервіс» мав заплатити за виконані роботи.

І хоча додатковою угодою сторони домовились перенести кінцевий термін ремонту вулиці Чуднівської на 21 листопада, все ж бажано зробити це в більш сприятливі погодні умови. Отже, знову питання стоїть за швидкістю управлінських рішень та фінансових процедур.

Але на початку цієї епопеї управління житлово-комунального господарства вже продемонструвало узгоджені дії, тож будемо сподіватись, що профільний заступник та керівник цього управління продовжать контролювати ситуацію і не затягувати ні роботи, ні розрахунки за них.

remont1

remont2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.