Понеділок, 5 Грудня

Бувший «другий ЖЕК» передасть нежитлові приміщення на баланс «сьомого ЖЕКу» у Бердичеві

Нещодавно ми вже повідомляли про те, що на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради МКП «Бердичівкомунсервіс» передасть матеріальні цінності ВЖРЕП №7.

Тоді мова йшла про дитячі майданчики, а також металеві та пластикові контейнери.


Однак на цьому такий процес не зупиняється і на сьогоднішньому засіданні члени виконавчого комітету знову розглядали та затверджували проект рішення про передачу нерухомого майна комунальної власності.

obiekti 1


Як зазначив начальник управління економічного розвитку Михайло Май, відповідно до звернення директора ПП «Житлоремекс-2» Галини Белінської потрібно дати згоду на безоплатну передачу 10 об’єктів з їхнього балансу «сьомому ЖЕКу», який, нагадаємо, має нового керівника. Це нежитлові приміщення, серед яких 4 захисні споруди цивільного захисту,


Крім того, 6 об’єктів ПП «Житлоремекс-2» передадуть на баланс управління економічного розвитку Бердичівської міської ради. Серед цих об’єктів і приміщення колишнього магазину «Книги», про який ми нещодавно писали.

obiekti 2


Будуть створені також комісії з безоплатної передачі нерухомого майна. Члени виконавчого комітету майже одноголосно підтримали даний проект рішення. Утримався вже вкотре секретар міської ради Богдан Коляда, наводячи все той же аргумент, що ВЖРЕП №7 не має достатньо техніки та людей для утримання на балансі цих об’єктів і натомість має борги. На це і міський голова Сергій Орлюк, і заступник міського голови з питань ЖКГ Руслан Квятківський відповіли, що борги потрохи зменшуються і що кому іншому, як не ЖЕКу, передати ці об’єкти.

obiekti 3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.