Неділя, 4 Грудня

На 2 маршрутки у Бердичеві стане менше: один із перевізників достроково розриває договір

Лише нещодавно у Бердичеві кількість транспортних засобів на маршрутах міста збільшилася, причиною чому стало підвищення вартості проїзду, якого так чекали бердичівські перевізники і яким так обурювались бердичівляни-пасажири. Бо ж якраз у разі підняття ціни на проїзд перевізники обіцяли, що маршруток їздитиме більше, адже зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, запчастини і зарплатню водіям платити потрібно.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Разом із подорожчанням відновилися маршрути, які до цього не обслуговувались певний час, і було надано графіки руху. Однак із розміщеної на Офіційному сайті інформації стало відомо про те, що кількість маршруток у Бердичеві зменшиться. Мова йде про одну одиницю на маршруті №1 «Залізничний вокзал – Гришківці» та одну одиницю на маршруті №10 «Вул. Березнева – вул. Озетівська» .


Прізвище перевізника в повідомленні вказано не було. Однак якщо подивитися на список тих, хто став переможцями конкурсу на визначення перевізників на міські маршрути, можна зрозуміти, що лише два перевізники обслуговували і «одиницю», і «десятку» разом. Це ФОП Вікарій В.В. та ФОП Герасимчук В.В.


Журналістам «РІО-Бердичів» вдалось дізнатися, що саме Валентин Вікарій звернувся до міської ради із заявою про дострокове розірвання договору за власним бажанням. До слова, певний час маршрути цього перевізника, так сказати, «орендували» інші підприємці.


Тепер же в міській раді готуватимуть документи для оголошення і подальшого проведення конкурсу на ці маршрути. Можливо, хтось із бердичівських перевізників виявить бажання обслуговувати і ці маршрути, як це було свого часу із маршрутом №1 та №9, коли договір достроково було розірвано з ФОП Муковоз С.В.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.