Понеділок, 28 Листопада

Регіональна газова компанія у вересні виготовить 800 пічок-буржуйок для ЗСУ

13 вер. 2022 РГК Житомиргаз

Регіональна газова компанія, під брендом якої працює АТ «Житомиргаз» розпочинає масштабну акцію «Зігріємо наших». Заводи RGC Production виготовлять 800 буржуйок, які передадуть у Збройні сили до Дня захисників та захисниць України.

Потреба військових у пічках-буржуйках зараз колосальна. Про це говорять мобілізовані працівники, з якими підтримується тісний зв’язок. З початку повномасштабної війни було мобілізовано 1500 працівників компаній, що працюють під брендом РГК, серед яких 62 працівники АТ «Житомиргаз». Тому наразі запущено масове виробництво буржуйок одразу на трьох заводах RGC Production.

В пічках реалізована можливість регулювання подачі повітря та відводу відпрацьованих газів для контролю інтенсивності горіння. Кожен виріб посилений ребрами жорсткості, щоб витримувати температурні навантаження.
Верхня горизонтальна поверхня призначена для приготування чи підігріву їжі. Також конструктори передбачили додаткові стійки та спиці, на яких бійці зможуть сушити одяг та взуття. Всі буржуйки для кращого маскування оснащені іскрогасниками.

800 пічок, які компанії, що працюють під брендом РГК, передадуть на передову, дозволять зігріти в бліндажах мінімум 7-8 тисяч бійців. На їхнє виробництво піде близько 34 тонн металопродукції.
Ми закликаємо всі інші бізнеси підтримати захисників України! Напередодні зими це буде особливо актуально.

Нагадаємо, що в серпні РГК передала на передову 17 пікапів та вантажівок. В рамках проекту РГК «Підтримаймо ЗСУ» було придбано і відремонтовано 205 автомобілів для військових. Всього за шість місяців загально сума допомоги ЗСУ склала 125 млн грн.
Волонтерські штаби, створені при регіональних підрозділах, постійно передають бійцям безпілотники, маскувальні сітки, медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти. Ми підтримуємо не лише підрозділи, у яких служать наші працівники, але й інші, що потребують допомоги.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – виробничо-технологічна компанія, яка спеціалізується операційних, виробничих, інжинірингових та R&D рішеннях для газорозподілу. Наші проектні центри, виробничі потужності та логістична мережа забезпечують сучасним обладнанням потреби української газової інфраструктури та інтегровані з глобальними ринками.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.