Неділя, 29 Січня

«Собачий ультиматум» виставили міському голові Бердичева

Проблема бродячих собак для нашого міста не нова, але за кілька десятиліть її не змогли вирішити ні колишні керівники міста, ні нинішні.

 


Одні кивають на зміни у законодавстві, які унеможливили простий відлов чи відстріл бродячих собак, інші кивають на те, що ніхто не хоче працювати ловцем собак, тому що боїться їх захисників.

 

Але кількість покусаних собаками людей росте у місті та околицях з неймовірною швидкістю, а нещодавно був і зовсім жахливий випадок смерті молодої жінки від сказу.

Говорилось і писалось про цю проблему багато, але слово «Ультиматум» прозвучало щодо неї вперше. Саме так назвала своє офіційне звернення до міського голови депутат міської ради Любов Івасюк і поширила його в соцмережах.

Але вона не тільки написала ультиматум, але й взялась все-таки здвинути з місця проблему, тому й призначила на завтра (вівторок, 20 вересня) о 10.00 зустріч всіх небайдужих (і покусаних) в депутатській кімнаті виконкому. Розводити час на балачки вона не планує, а від дійсно зацікавлених очікує реальні плани вирішення проблеми та найскоріше впровадження їх у життя.

Хто реально хоче вирішити проблему бродячих собак у Бердичеві – долучайтесь!

ultimatum1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.