Неділя, 4 Грудня

Кому дали гроші з бердичівського бюджету на встановлення індивідуального опалення

Можна було б точно сказати, якби посадовці міськвиконкому не засекретили цю інформацію.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

На останньому засіданні виконавчого комітету в числі інших розглядали питання про надання одноразової матеріальної допомоги тим, кому в цьому році не буде в квартири подаватись централізоване тепло, згідно з прийнятою раніше програмою децентралізації теплопостачання.

На самому засіданні прізвищ отримувачів грошей не зачитували, сказали лише, що з 57 сімей, домівки яких будуть відключені від тепла, заяви про допомогу подали лише 13. Саме їм і розподілили 310 тисяч гривень з бюджету, кому 20 тисяч, кому 30, а кому й 35.
Готуючи замітку про це до друку я знайшов на офіційному сайті проект цього рішення та хотів подивитись, чи подали заяву ті бердичівляни, до яких я особисто заходив та розповідав про програму децентралізації, яка тоді лише писалась.

Але, яким же було здивування від того, що прізвища та адреси отримувачів матеріальної допомоги на офіційному сайті були стерті.

Можливо, виконавці, які готують до оприлюднення документи міськради не знають, але, згідно пункту 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Що думають чи роблять інші 44 сім’ї, які не звертались за матеріальною допомогою, але яким 15 жовтня не будуть вмикати тепло, на виконкомі не говорили. Напевно, вони або самотужки справились з завданням встановлення індивідуального опалення, або й не приступали до нього. Це стане зрозумілим вже через два з половиною тижні, можливо, саме тому у теплоенерго не виключають, що хтось зможе подати на них в суд і виграти його.

dopomoga1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.