Неділя, 4 Грудня

АТ «Житомиргаз»: газові мережі готові до опалювального сезону

05 жовт. 2022 АТ «Житомиргаз»

У міжопалювальний період працівниками АТ «Житомиргазу» завершено модернізацію об’єктів критичної інфраструктури у межах джерел фінансування затверджених НКРЕКП. Фахівці підприємства виконали повірку та заміну лічильників для точності обліку споживання газу, обстежили газорозподільчі мережі контрольно-приладовим методом, локалізовували витоки газу та продовжують забезпечувати стабільність доставки газу усім категоріям споживачів. Цілодобово стоїть на варті аварійно-диспетчерська служба 104. Цей комплекс робіт здійснюється за рахунок тарифу на розподіл газу.

«Прийдешній опалювальний період може бути непередбачуваним та складним, але ми точно впевнені в тому, що якісно та належним чином підготували газові мережі області до холодів. Ще до початку жовтня ми встановили 58 сучасних газорегулюючих пунктів шафового типу, тим самим виконали 100% план по заміні та встановленню ШРП на поточний рік. Чим значно покращили надійність газопостачання нашим споживачам. Крім того, усі служби відпрацювали в посиленому режимі, щоб до кожної оселі, дитячих садочків, лікарень, до кожного підприємства забезпечувалася стабільна доставка блакитного палива» - розповідає директор технічний Сергій Колесник.

У компанії звертають увагу, що у сфері розподілу тариф не змінився та складає 2,04 грн. за 1 м куб. на місяць (з урахуванням ПДВ), його встановлено державним регулятором НКРЕКП. Так само державний регулятор визначає напрямки використання даних коштів.

«З травня цього року у багатьох споживачів змінився постачальник газу. Однак, цей факт жодним чином не відобразився на отримання споживачами послуг розподілу газу. Ці послуги надалі надає Оператор ГРМ, в тому числі, стежить за коректним обліком газу. Отримані дані підприємство вносить на єдину інформаційну платформу, де кожен постачальник знаходить інформацію про обсяг використаного газу кожним його споживачем, та формує рахунки за спожитий газ» - наголошує директор комерційний Людмила Усик.

АТ «Житомиргаз», як Оператор ГРМ, на завершальному етапі підготовки газової інфраструктури області до опалювального сезону, продовжує здійснювати необхідні заходи для сталого функціонування газорозподільних мереж та виконувати свої зобов’язання в межах ліцензійної діяльності.

У свою чергу газовики наголошують, що саме вчасна оплата за надані послуги дає можливість забезпечувати безперебійний розподіл газу в області. Тож на Житомирщині за доставку газу, як і раніше, необхідно сплачувати АТ «Житомиргаз» до 20 числа місяця за діючими реквізитами.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.