П'ятниця, 9 Червня

У Бердичеві закупляють мобільну котельню на дровах

Тендер на закупівлю такого обладнання оголошено на сайті «Прозоро» ще 5 жовтня, а сам аукціон має відбутись 21 жовтня. Очікувана вартість котельної складає більше семи мільйонів гривень, а її потужність має становити тисячу кіловат.

 

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

До комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго», яке є замовником котельні, відразу посипались запитання потенційних учасників аукціону, які зазначали, що конкретні розміри котлів можуть вказувати лише на те, що тендер вже заздалегідь передбачає перемогу якогось одного виробника, а котельні потрібної потужності можуть бути й з іншими котлами.

Чесно кажучи, й у мене виникли питання щодо самої назви котельні. В тендері вказано, що це має бути МОБІЛЬНА котельня, але схожі котельні в інтернеті називають МОДУЛЬНИМИ.

Мобільна, по ідеї, мала б мати колеса, могла б переміщуватись в необхідне місце та швидко підключатись до мереж, а модульна – це така, яку частинами можна перевезти в певне місце і протягом якогось часу (до двох тижнів) змонтувати та підключити до мережі.

Телефоном керівник теплоенерго підтвердив, що мова йде все-таки про модульну котельню, бо справді мобільні агрегати такої потужності дуже дорогі, а ціна залежить від комплектації котельні додатковим обладнанням. За цим тендером планується закупити котельню з двома котлами по 500 кВт, щоб можна було їх окремо використовувати в разі необхідності генерувати меншу теплову потужність.

На минулому тижні Житомирське комунальне підприємство з теплопостачання уклало угоду на постачання двох котелень на альтернативному паливі: 700 Квт – за 4,4 мільйони гривень, 1800 Квт – за 6,5 мільйонів. Але ті котли мають працювати на трісці та на пелетах, а бердичівські – на дровах чи брикеті, тож порівнювати їх ціни навряд чи можна.

Почекаємо, які учасники зареєструються на тендері (в Україні багато виробників подібного обладнання), а тоді й побачимо, хто з них запропонує кращі умови.

Сьогодні подібні котельні хочуть купити всі міста України, і, напевно, швидкість їх поставки теж впливає на ціну.

kotelynya1

kotelynya2

kotelynya4

kotelynya5

kotelynya3

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.