П'ятниця, 29 Вересня

Куди можна заїхати в Бердичеві, орієнтуючись на електронне табло

Як відомо, наше місто стає з кожним роком все ближчим до Європи. І зовсім недавно на цьому шляху було зроблено ще один невеличкий крок – запрацювало встановлене вже давно єдине електронне табло на зупинці біля універмагу.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Встановила його за власний рахунок фірма, яка запровадила на міських маршрутах Бердичева систему GPS спостереження. Тепер всі автобуси, які працюють на маршрутах видно у спеціальному додатку або на сайті компанії «Дозор».

За встановлення в кожному автобусі спеціальних датчиків та доступ до цієї системи перевізники платять цій компанії певні кошти і зобов’язані умовами договору з міською радою вмикати їх одразу, як транспортний засіб виходить на маршрут.

І якщо слідкувати у додатку чи на сайті, то можна зорієнтуватись скільки автобусів на маршруті, і де саме вони знаходяться. А що ж можна зрозуміти по електронному табло?

Наприклад, якби якомусь гостю нашого міста потрібно було терміново добратись до залізничного вокзалу, і на очі йому потрапило б це табло. «Вау», - подумав би він, як зручно і по європейські. Почекав би кількість хвилин, згідно з табло, сів на перший маршрут і ...заїхав би в Гришківці.

Адже, виходячи з загальної логіки, на табло мала б висвічуватись назва кінцевої зупинки куди їде автобус, а не звідки він приїхав. Але тут логіка чомусь не спрацювала.

Гарна іграшка – електронне табло, але напевно, Бердичів все-таки ще недостатньо наблизився до Європи, адже реальні рейси автобусів не завжди співпадають з написаними на ньому, а підзарядити телефон в спеціальному гнізді бердичівлянам поки що не вдавалось.

tablo1

tablo2

tablo3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.