Субота, 25 Березня

Автобусну зупинку біля універмагу не будуть переносити, хоча й збиралися

На засіданні комісії з безпеки руху, яке відбулось вчора відразу після сесії, першим розглядали питання про перенесення зупинки до перукарні «Людмила».

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Мова йде про зупинку автобусного маршруту № 9, яка зараз тимчасово розміщена у досить непристосованому місці навпроти входу в універмаг, буквально на пішохідному переході.

За пропозицією відділу містобудування її планували перенести на вулицю Європейську та розташувати біля будинку № 10. Але проти такого рішення прозвучало чимало аргументів.

Так, потрібно перезатверджувати автобусні маршрути, а це досить тривала процедура, обладнувати знаками нове місце зупинки, на якому, до того ж, завжди паркуються автомобілі. І якщо вже переносити цю зупинку, то для виконання всіх правил її просто потрібно змістити на двадцять метрів та розташувати у зручному «кармані», де зараз паркуються легкові автомобілі, що приїздять до універмагу.

Начальник відділу економіки Михайло Май нагадав присутнім, що така пропозиція вже розглядалась ще рік тому, але не була підтримана, бо цю парковку робили за кошти власників універмагу.

Поліцейські ж наголосили, що вона належить не до приватної території, а до загальної території дорожньо-транспортної інфраструктури міста, тож саме міська влада має визначати її використання. Там досить встановити відповідний знак, який передбачає заборону паркування на відстані 15 метрів по обидві сторони.

Одним словом, переносити зупинку до перукарні передумали, але чи буде вона реально зміщена на парковку, побачимо найближчим часом.

zupinka1

zupinka2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.