Субота, 25 Березня

«Житомиргаз»: відмова від паперових платіжок вкрай важлива у період дефіциту енергоресурсів

22 лист. 2022 АТ Житомиргаз

Компанія пропонує споживачам блакитного палива відмовитися від паперових квитанцій за розподіл газу, особливо у період ощадного використання енергоресурсів. Щоб залучити чим більше своїх споживачів за відмову розігрують подарунки.

На офіційній сторінці АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці компанія звернулася до споживачів газу з пропозицією відмовитися від паперових платіжок, які надходять до поштових скриньок на користь електронному документу й взяти участь у розіграші п’яти корисних подарунків – сигналізаторів газу.

Щомісяця газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз», яка працює під брендом Регіональної газової компанії, надсилає майже 360 тисяч квитанцій. Для друку платіжок потрібен не лише папір, а й енергоресурси, які на сьогодні вкрай важливо ощадно використовувати.

Уже майже 10 тисяч споживачів газу Житомирщини відмовилися від паперових платіжок на користь електронних. А для того, щоб взяти участь в акції, Вам необхідно виконати кілька простих кроків:
1. Зайти в особистий кабінет https://104.ua/ua/ і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрану, обрати розділ «Розрахунки» та натиснути «Відмовитися від паперового рахунку», кнопка знаходиться у нижньому правому кутку.

gaz 22 11 1

gaz 22 11 2

2. Написати в коментарях під цим постом номер Вашого особового рахунку.

Акція триватиме до 24 листопада включно. А імена п’яти переможців буде визначено та опубліковано 25 листопада за допомогою випадкової генерації чисел RANDOM.ORG.

Дана акція проходить у межах проекту «Дерево життя». Ця екологічна ініціатива газорозподільних компаній, які працюють під брендом регіональної газової компанії має на меті економію дефіцитних ресурсів та збереження екології. Сьогодні особливо актуальне питання максимально відповідального споживання. Тому відмова від паперових квитанцій – це можливість ощадно використовувати електроенергію і воду, необхідних для їх друку, і, безумовно, сам папір.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.