Неділя, 4 Грудня

Адреси Пунктів Незламності у Бердичеві

23 лист. 2022 РІО-Бердичів

Після атак ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури України проблеми зі світлом є у кожному місті. На сайті газети «РІО-Бердичів» ми регулярно публікуємо графіки відключень електрики у Бердичеві та населених пунктах району, які оприлюднює на своєму сайті Житомиробленерго. Що таке бути без світла годину, день та більш ніж добу бердичівлянам тепер відомо не з чуток. Такі знеструмлення тягнуть за собою безліч незручностей – від неможливості зарядити телефон до відсутності тепла та води, за умови, якщо від електрики також відімкнені котельні та насосні станції.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Рашисти намагаються залишити українців без комунікації та елементарних побутових зручностей, а ми, в свою чергу, готуємось гідно дати відсіч і на цьому фронті – знайти вихід з кожної ситуації і підтримати один одного в цей непростий час. Для цього по всій країні створюють спеціальні Пункти Незламності – облаштовані місця безпеки, у яких можна буде безкоштовно погрітись за відсутності опалення в домівках та зарядити гаджети. Ці місця обладнані генераторами, тож світло і опалення тут будуть безперебійно. Інші послуги можуть також надаватися - безплатно чи за гроші. Інформацію про це з’явилась на сайтах Офіс Президента України та Кабінет Міністрів України.

Пункти Незламності облаштовують на базі навчальних закладів, ДСНС (стаціонарних та мобільних відділень), обласних, міських та селищних/сільських рад, адміністрацій, старостатів та у інших громадських місцях. Їх комплектування та подальше функціонування здійснюється з ресурсу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Власники бізнесу (кав’ярень, ресторанів, маркетів тощо) також можуть подати онлайн заявку та стати Пунктом Незламності у своєму місті.

На мапі на сайті вже позначені місця допомоги, де у разі аварійного відключення світла більш як на 24 години можна буде погрітись та підключитись до мережі. У Бердичеві такі теж будуть діяти, їх, згідно позначок на карті, станом на сьогодні є 7. Розташовані вони за наступними адресами:

пл. Центральна, 1 (Бердичівська міська рада, Центр ОМС - з генератором, булер’яном і старлінком)

вул. Соборна, 25 (мобільний пункт обігріву ДСНС - з генератором, без булер’яну і старлінку)

вул. Паризької Комуни, 49 (гімназія №17 – з генератором, булер’яном, без старлінку)

вул. Шкіряників, 17 (9 ДПРЧ 2 ДПРЗ - генератором, без булер’яну)

вул. Чорновола, 9 (відділення банку «Північно-західне №104» - з генератором)

вул. Одеська, 16 (АЗС «ОККО» - з генератором)

вул. Низгірецька, 111 (39 ДПРП 2 ДПРЗ – з генератором, без булер’яну).

У населених пунктах району Пункти Незламності також відмічені, але не у багатьох. Такі вже передбачені у Гришківцях (2 пункти – у селищній раді по вул. Ч. Промінь, 4 – з генератором і булер’яном, без стралінку - та у амбулаторії по вул. Каштановій, 4а – з генератором), у селищній раді у Семенівці (вул. Героїв Майдану, 4 – з генератором та старлінком, без булер’яну). У Гардишівці Пункт Незламності позначений, але, за даними мапи, він діятиме у Бердичеві, по вул. Соборній, 23 (Бердичівська РВА, пункт обігріву ДСНС – з генератором та булер’яном).

В залежності від розміру приміщення, Пункти Незламності мають приймати від 40 до 500 осіб. Термін знаходження тут не буде фіксованим, тобто перебувати у його стінах можна буде стільки, скільки потрібно. Але, наголошуємо, кожен має розуміти, що крім нього є й інші люди, які також потребують обігріву. Тому після отримання допомоги, тепла і підзарядки слід поступатися місцем новоприбулим. Фахівці обіцяють робити усе можливе, щоб розмістити кожного, хто завітає до пункту, однак вони розраховують на розуміння і від самих відвідувачів.

nezlamnist1

 

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.