Неділя, 1 Жовтня

Завдяки рятувальникам ДСНС в Бердичеві з’явився ще один «старлінк»

Симпатичну антену разом блоком керування днями доставили до «Пункту Незламності» біля райдержадміністрації, і тепер рятувальники освоюють цю нову техніку.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Про «старлінк» в Бердичеві вперше заговорили на минулому тижні, коли з обласної адміністрації надіслали список адрес цих самих Пунктів Незламності. Там було написано, що в центральному незламному пункті Бердичева, тобто у міськвиконкомі, має бути безперервний інтернет-зв’язок, завдяки обладнанню Ілона Маска.

Минулого четверга я ходив по поверхах виконкому і допитувався, де ж стоїть той старлінк, але так його і не знайшов. У відділі охорони здоров’я розповіли лише, що в лікарні таке обладнання є, і успішно працює.

Головний лікар підтвердив, що комплект «старлінк» встановлено і підключено, коли пропадає інтернет від постійних провайдерів, тоді його і вмикають. А без інтернету лікарні зараз ніяк, адже і направлення до лікарів, і електронні рецепти без зв’язку з мережею зараз не працюють.

І ось сьогодні, біля рятувального намету я вже зміг побачити на власні очі цю чудо-антену, яка сама крутиться навколо своєї осі та змінює кут нахилу, автоматично знаходячи напрям на супутник для забезпечення якісного зв’язку.

Мені не вдалось протестувати інтернет від «старлінку», бо він саме довго шукав супутник, але рятувальники запевняли, що працює він добре. Також вони розповіли, що більш людно в наметі стає ближче до вечора, а дизельну повітряну гармату все ж довелось замінити на звичну буржуйку. З дровами якось набагато затишніше.

 star1

star2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.