Неділя, 5 Лютого

«Житомиргаз»: першого грудня передайте показники лічильника, а також переходьте на електронні платіжки

29 лист. 2022 АТ Житомиргаз

Компанія нагадує про необхідність зафіксувати показники газового лічильника першого грудня та передати ці показання зручним способом. Передавати вчасно показники лічильників важливо, в першу чергу, для самих споживачів, адже це – запорука точності нарахувань за спожитий газ.

Для коректного розрахунку обсягу спожитого газу необхідно щомісяця фіксувати показники лічильника за попередній місяць станом на перше число і передавати їх з першого по п’яте число. Якщо ж споживач не передав показники, обсяги спожитого газу автоматично розраховуються відповідно до планових обсягів споживання, визначених Кодексом ГРМ.

Передати показники газу можна через онлайн-сервіси, які гарантують максимальну точність фіксації даних:

• Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://cutt.ly/iO9ZpbQ. В ньому зручно відстежувати споживання, а також можна дізнатися всю інформацію по особовому рахунку.

• мобільні додатки 104 для Android http://surl.li/bcptv та iOS http://surl.li/bcptr . Працюють на базі штучного інтелекту, який приймає та автоматично розпізнає фотографії лічильників, що дозволяє уникнути помилок при передачі даних. Дані передаються із зазначенням дати та часу. Крім того, в Особистому кабінеті 104.ua та мобільних додатках користувач може легко керувати одним або декількома обліковими записами, до кожного з яких можна приєднати до 25 особових рахунків (рідних, орендованого житла тощо).

• чат-боти 7104ua у Viber https://chats.viber.com/7104ua та Telegram https://t.me/ua7104_bot

• Щоденно з 8:00 до 20:00, ви можете передати показання за телефонами Контакт-центру компанії (0412) 55-80-04 й при оплаті комунальних послуг газу у будь-якому відділенні банку та укрпошти, зафіксувавши у чекові за проплату.

В «Особистому кабінеті» можна і відмовитися від паперової платіжки. АТ «Житомиргаз», що працює під брендом Регіональної газової компанії, наголошує, що у час енергетичного геноциді з боку агресора, потрібно бути максимально ощадними. При відмові від паперових платіжок вдається зменшити використання паперу, а також ресурсів, необхідних для друку квитанцій.

Щоб відмовитися від паперової платіжки потрібно:

1. Зайти в особистий кабінет https://104.ua/ua/

2. Натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрану, обрати розділ «Розрахунки».

3. Натиснути «Відмовитися від паперового рахунку».

Варто зазначити, що платіжку за розподіл газу можна скачати он-лайн. Електронний документ такий самий, як і паперовий і знайти його можна у популярних серед споживачів онлайн-сервісах.

 

 

 

 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.