Четвер, 2 Лютого

Як мають роз’їжджатись автомобілі і автобуси біля бердичівської районної автостанції

Обговорювали в міськвиконкомі на комісії з питань безпеки руху. Адже, до виконкому надійшов лист від директора АС-2 з пропозицією перекрити шлагбаумом рух на під’їзді до автостанції, щоб автобусам ніхто не заважав розвертатись та паркуватись для посадки і висадки пасажирів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Представники патрульної поліції, які входять до складу комісії доповіли, що вивчали це питання на місці, але не можуть рекомендувати перекриття проїзду. Територія автостанції не виокремлена від проїжджої частини вулиці Маложитомирська, а на цій вулиці живуть люди, і їм потрібно доїжджати до своїх осель. Крім того, через автостанцію автомобілі заїжджають у двір великої п’ятиповерхівки по вулиці Житомирська, 24 та кількох сусідніх будинків, їм теж не можна перекривати шлях заїзду.

Тож, члени комісії вирішили не давати позитивної відповіді директору автостанції, натомість витребувати в нього план території АС, щоб вже від нього відштовхуватись при подальших рішеннях, та рекомендували не залишати автобуси для відстою по вулиці Маложитомирська. При цьому лунали репліки, що задля збереження цього місця відстою, дирекція автостанції може й відмовитись від своїх попередніх пропозицій.

На відміну від попереднього, члени комісії одноголосно проголосували «за» пропозицію керівництва «Бердичівкомунсервісу» по встановленню додаткового дорожнього знаку по вулиці 30-річчя Перемоги. А саме, знаку «рух по полосах». Адже на ділянці за Чуднівським мостом фактично відбувається односторонній рух, і більшість автомобілів для повороту наліво шикуються у лівій полосі. Але дехто дуже часто пробував повернути наліво з правої полоси. Формально правил руху такі водії не порушували, але часто створювали аварійні ситуації. Тепер, коли за магазином «Жменя повісили новий знак (а зробили це буквально через кілька днів після засідання комісії), рухатись правою полосою для повороту наліво стало порушенням. Побачимо, наскільки «приживеться» новий знак і чи будуть охочі порушувати його вимоги.

as1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.