Неділя, 29 Січня

Чому важливо сплачувати за розподіл газу?

08 груд. 2022 АТ Житомиргаз

В умовах енергетичного геноциду з боку ворога, кожен відчув цінність енергоресурсів. Відновити пошкождені мережі можливо лише за умови наявності запасу необхідних матеріалів, комплектуючих та спеціалістів. А це в свою чергу напряму пов’язано із розрахунками споживачів за послуги.

Газовики Житомирщини продовжують забезпечувати стабільну та надійну доставку газу усім категоріям споживачів, натомість закликають кожного, хто використовує газ розрахуватися за послугу розподілу енергоресурсу. Кошти, що сплачують споживачі йдуть на забезпечення цілодобового чергування бригад АДС, проведення необхідних ремонтів мереж, усунення аварійних ситуацій та забезперечення матеріально-технічного резерву.

Окрім цього працівники АТ «Житомиргазу» вчасно виконали підготовку до опалювального сезону, попри війну здійснили масштабний редизайн та модернізацію об’єктів критичної іфраструктури. І це стало можливим завдяки тим коштам, які споживачі сплатили за послугу газорозподілу. На сьогодні безперебійно та стабільно близько 366 тисяч Житомирщини забезпечені доставкою блакитного палива.

У компанії нагадують - оплата за послугу розподілу газу здійснюється щомісячно, рівними платежами впродовж року. Відповідно до умов Типового договору на розподіл газу, вартість послуг з доставки газу побутовий споживач повинен сплачувати до 20 числа місяця, в якому надаються послуги, на підставі рахунку АТ «Житомиргаз».

Клієнти АТ «Житомиргаз» мають можливість завантажити рахунки та сплатити їх за допомогою онлайн-сервісів на вибір:

- особистий кабінет на сайті 104.ua — https://ok.104.ua/ua/
- мобільний додаток 104.ua - AppStore та Google Play
- чат-бот 7104ua у Viber – https://chats.viber.com/7104ua
- або паблік-аккаунт ua7104_bot у Telegram — https://t.me/ua7104_bot
- через додаток вашого банку на мобільному телефоні, у платіжних системах Портмоне та iPay.ua.

Також можна через касу будь-якого банку, термінал в 104.ua Клієнтський простір або відділення «Укрпошти».

Нагадуємо, що компанія «Житомиргаз» ініціює зменшення використання типографією електроенергії і просить своїх клієнтів відмовитися від паперових платіжок на сайті 104.ua, а також тим самим долучитися до проекту «Дерево життя». Електронний рахунок містить всю ту ж інормацію, що і паперовий та його можна знайти в сервісах, про які згадано вище у статті.

 

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.