П'ятниця, 9 Червня

Каналізаційні труби в центрі Бердичева – як решето

В цьому, на жаль, в черговий раз змогли переконатись працівники водоканалу, які на минулому тижні почали ремонт аварійної ділянки каналізаційного колектору.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Він розташований на глибині більше двох метрів майже по центру вулиці Шевченка. Тут спочатку замінили одну ділянку 500 мм бетонної труби на сучасну пластмасову, але потім виявилось, що й наступна ділянка теж пошкоджена.

Тому сьогодні аварійні роботи поновились, і до заміни готуватимуть колектор аж від самого колодязя. Навіть досвідчені працівники водоканалу дивуються, що бетонна труба має такі незвичні ушкодження.

Не обходиться при цьому й без несподіванок. Так, поки я говорив з робітниками, екскаватор зачепив старезну водопровідну трубу, якої, напевно і не було на карті, та з якої моментально забив чималенький фонтан.

До цього ремонтні роботи проводили без відключення води у цьому мікрорайоні, як буде надалі, визначатимуться спеціалісти.

Заміни старих мереж конче потребує Бердичів, але чи дійде колись черга до комплексного вирішення цією проблеми, ніхто не знає.

trubi1

trubi2

trubi3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.