П'ятниця, 9 Червня

Лише антимонопольний комітет зміг зупинити закупівлю Бердичевом вдвічі дорожчої котельні

 

Ми писали вже про те, що в жовтні комунальне підприємство «Бердичівтеплоенерго» оголосило тендер на закупівлю модульної котельні на дровах.

Як її б мали використовувати так до кінця і не було зрозумілим, але більшою проблемою виявилось не це.

На тендер з очікуваною ціною більше 7 мільйонів гривень подали пропозиції три фірми. Дві з них виставили ціни близько очікуваної, а третя, виробник котлів з Коростеня, виставив ціну вдвічі дешевшу – 3,6 мільйона.

Та тендерний комітет теплоенерго відкинув меншу ціну і прийняв рішення купляти котельню по вдвічі більшій ціні. Відповідно, коростенці подали скаргу до антимонопольного комітету.

Обласне управління АМКУ розпочало розслідування, але незабаром його і закінчило, бо замовник тендеру (тобто «Бердичівтеплоенерго») само вирішило відмінити процедуру закупівлі.

Чи радуватись тому, що вдалось зекономити для бюджету (а можливо, не дати покласти комусь в кишеню) кілька мільйонів, питання спірне. Адже, цілком можливо, що нинішньої нелегкої зими так котельня могла б знадобитись для облаштування великого і справжнього пункту обігріву та перебування багатьох людей.

Та з іншого боку, таку котельню цілком можуть зробити за тиждень-два місцеві, бердичівські продавці та монтажники котлів та іншого сантехнічного обладнання, було б зрозуміле фінансування та завдання. Тож ще не пізно зробити таке замовлення.

Котельня у Бердичеві

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.