П'ятниця, 9 Червня

247 чоловік в Бердичеві мають право складати протоколи про порушення правил благоустрою

Але, вже котрий тиждень переноситься засідання адміністративної комісії, бо такі протоколи не надходять до міськвиконкому.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Це може свідчити або про те, що в Бердичеві з благоустроєм все ідеально, або ж про те, що всім тим 247 посадовцям «до лампочки» той благоустрій.

Про це говорили сьогодні на засіданні виконавчого комітету, коли знову оновлювали список осіб, які мають право складати ці протоколи. Тут і інспектори муніципальної інспекції (вони хоч іноді щось виписують), посадовці відділів та управлінь виконкому, працівники ЖЕКу та інших комунальних підприємств, голови ОСББ, співробітники міських ринків, та інші люди, які тим чи іншим способом дотичні до сфери ЖКГ.

Міський голова теж запитав доповідачку, чому так мало складається протоколів?

Але, відповіді на своє питання він не отримав.

А може є хтось серед блогерів та завсідників соцмереж, хто зможе ефективніше складати протоколи та штрафувати порушників благоустрою?

protokol1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.