П'ятниця, 2 Червня

Бердичівський водоканал закупив генератори для роботи під час блекауту

29 груд. 2022 За матеріалами Офіційного сайту Бердичева

В нинішній воєнний час, за умови регулярних ворожих атак усі підприємства і організації налаштовують свою діяльність під нові для себе умови. Так як безперебійна робота багатьох структур залежить від наявності світла, забезпечення їх електрикою стало завданням №1 для міст та сіл і до бюджетів майже усіх громад були внесені витрати на купівлю генераторів для електрифікації об’єктів критичної інфраструктури.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Днями стало відомо про таку покупку і для потреб КП «Бердичівводоканал». На придбання генераторів була витрачена частина коштів, яку місто протягом року виділило на потреби водоканалу. Під час візиту міського голови Сергія Орлюка на підприємство його очільник Костянтин Анучін детально розповів про дану покупку, суму, витрачену на неї, а також про те, де будуть встановлені генератори і які проблеми зможуть вирішити.

Тепер бердичівський водоканал має 4 генератори, два з них – пересувні, для забезпечення електрифікації об’єктів на виїзді за місцем потреби. Всі вони різної потужності. Найбільшої, у 200 кВт розвантажили на центральній насосній станції «Південна». За словами очільника водоканалу, за умови виникнення блекауту, цей генератор дозволить подавати принаймні частково на кілька годин забезпечити містян водою.

Генератор потужністю у 100 кВт встановлять на першій станції. З його допомогою можна буде качати воду зі свердловин та забезпечувати нею мікрорайон «М’ясокомбінату» навіть тоді, коли від постачання буде відключене усе місто. Також під час його увімкнення планується за потреби наповнювати водою резервуарів для подальшого розвозу по місту, якщо така необхідність виникне.

Головну каналізаційно-насосну станцію облаштують генератором на 100 кВт, що дозволить відкачувати стоки під час знеструмлення.

Генератор найменшої потужності у 50 кВт планують використовувати на станції «Рибній» та інших КНС.

Розташування двох пересувних станцій буде змінюватись в залежності від потреб.

За тендером, ціна на ці генератори склала біля 3,5 млн. грн., але так як ПДВ був відмінений, підприємству вони обійшлися у 2,9 млн. грн.

Наразі, як розповів директор водоканалу, зараз вони закуповують спеціальні фішки, які дозволять безперешкодно під’їжджати до станцій та оперативно підключати їх до живлення, а також усі необхідні для налаштування роботи кабелі, плавні пуски, перехідники.

generatory1

generatory2

generatory3

generatory4

generatory5

generatory6

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.