Четвер, 1 Червня

На бердичівському водоканалі встановили нові економні насоси

30 груд. 2022 З офіційного сайту міста

Нові насоси для подачі води – одне з того, що продемонстрував директор МКП «Бердичівводоканалу» міському голові Сергію Орлюку, інформуючи про те, куди, власне, витрачалися спрямовані підприємству кошти з бюджету громаду.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Бердичівводоканал нові насоси

Станція «Південна»… Тут розташовано основний трубопровід, по якому подається вода на більшу частину міста. На ній працівники Водоканалу змонтували два нові насоси потужністю по 75 кВт кожен, що працюватимуть у так званому каскадному режимі. До цього тут діяли два насоси потужністю кожен по 110 кВт.

Бердичівводоканал нові насоси

В основній роботі працівники Водоканалу планують задіяти один 75-кіловатний насос, інформує керівник підприємства Костянтин Анучін. Якщо його потужностей не вистачатиме, підключатимуть другий. Ну і у випадку, коли споживання води максимальне (зазвичай, це свята чи період поливу), тоді вже, можливо, задіюватимуть той, що на 110 кВт.

Бердичівводоканал нові насоси

Здійснивши таке нововведення, на Водоканалі пішли далі: вирішили змонтувати нову шафу з трьома частотними перетворювачами – один для старого насоса, ще два – для нових. Відтепер повністю регулюється тиск, відслідковуються витрати тощо – все це відбувається в автоматичному режимі. Вся інформація фіксується, зберігається, контролюється. Людський вплив на відміну від роботи зі старою шафою з її купою кнопок зводиться до мінімуму.

Бердичівводоканал нові насоси

У планах – озброїтися комп’ютерною технікою і відповідним програмним забезпеченням, що сприятиме більш якісній роботі з інформацією.

Інший підрозділ підприємства – перша насосна станція 2-го підйому… Колись на ній було настільки шумно, що почути одне одного було просто нереально. До останнього часу там працював насос на 75 кВт – його замінили на насос потужністю у 18,5 кВт. Мало того, що значно поліпшилися умови праці, то ще й економія. У 5 разів, підрахували на Водоканалі. Витрати окупаються протягом місяця.

Бердичівводоканал нові насоси

Бердичівводоканал нові насоси

Встановивши нове обладнання, констатує Костянтин Анучін, вони зробили дуже відчутний крок в економії власних коштів та в енергозбереженні. Наскільки відчутний?.. Настільки, що за рахунок такого збереження на якийсь час можна забезпечити світлом кілька багатоквартирних будинків або ж навіть цілий мікрорайон у випадку припинення електропостачання.

Днями ми вже писали про придбання водоканалом чотирьох генераторів для забезпечення безперебійної роботи підприємства під час можливого блекауту.

Бердичівводоканал нові насоси

Бердичівводоканал нові насоси

Бердичівводоканал нові насоси

Бердичівводоканал нові насоси

Бердичівводоканал нові насоси

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.