Субота, 25 Березня

«Чотирилапі» з Луцька знову хотіли ловити собак у Бердичеві

Але на цей раз їм не дали так просто виграти тендер на двісті тисяч гривень.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Про те, що такий тендер мають призначити говорилось ще тоді, коли міська рада врешті-решт прийняла Програму регулювання чисельності собак, в якій і була передбачена цифра у 235 тисяч гривень на відлов 104 собак та їх стерилізацію.

Тендер оголосили 22 грудня, а 30 грудня відбувся сам аукціон. Як і попереднього разу в ньому взяли участь два учасники - громадська організація «Порятунок чотирилапих» з Луцька та Бердичівська ветеринарна клініка «Айболіт» в особі приватного підприємця Нагребельного.

Та якщо попереднього разу «чотирилапих» визнали переможцями, які дали всього на одну гривню меншу ціну, то цього разу, незважаючи на те, що ГО з Луцька знову понизило ціну на сто гривень менше від іншої пропозиції, визнавати їх переможцями не стали. Третього січня тендерний комітет комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс» просто відмінив торги. Причину відміни формулювали так: «Замовником не було враховано вимоги Програми регулювання чисельності...».

Тобто, самі написали програму, самі забули в неї подивитись, самі оголосили тендер, а коли виграв не той, хто треба, побачили цю кричущу невідповідність.

Але таке рішення я підтримую повністю, бо розумію, що платити гроші заїжджим «спеціалістам» за те, що краще і ефективніше можуть зробити місцеві немає ніякої потреби. І головне тут не у відлові чи стерилізації, а у тому, що робити з тваринами потім. Випускати знову на вулицю - не вихід. Потрібно місце, де можна значно збільшити період перетримки тварин. До того часу, поки не знайдуться відповідальні власники, які будуть тримати цю собаку в себе вдома чи в дворі.

У клініки «Айболіт» є сьогодні все для відлову та стерилізації, у підприємця, який нею зараз опікується є можливість у багато разів збільшити кількість вольєрів, переобладнавши одне зі своїх сільськогосподарських приміщень.

То сформулюйте врешті-решт умови тендеру так, щоб гроші пішли у потрібному напрямку і проблема бродячих собак вже почала вирішуватись!

Закупайте окремо відлов, окремо стерилізацію, окремо перетримку, укладайте договори без тендеру на відлов трьох-п’яти собак, чи на вилов по окремих вулицях, чи по окремих породах, чи за розмірами, чи ще за чимось. Чомусь по іншим закупівлям давно вже придумали способи обійти тендери, а тут ніяк це не виходить.

Містян вже давно не цікавить як влада збирається забрати собак з вулиць, і навіть менше цікавить, за скільки вона це зробить, але більше всього цікавить КОЛИ це нарешті станеться.

tendersobaki1

tendersobaki2

tendersobaki3

tendersobaki4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.