Четвер, 2 Лютого

Аварійний каналізаційний колектор в Бердичеві замінили, коли тепер відремонтують дорогу?

Ще в п’ятницю пізно ввечері працівники водоканалу завершили заміну повністю зруйнованих бетонних труб каналізаційного колектору і запустили цю ділянку мережі в роботу.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Поки її ремонтували, підвищене навантаження лягло на інші ділянки та каналізаційні насосні станції. Останні працювали не в штатному режимі, що й привело, на жаль, до кількох несанкціонованих витоків стічних вод у річку Гнилоп’ять.

В суботу і неділю робіт на аварійній ділянці не проводили, лише спостерігали, як працює оновлена мережа, а в понеділок почали закопувати розриті траншеї та доробляти каналізаційні колодязі.

На жаль, сказати точно, коли біля універмагу буде відновлено проїзд ніхто зараз не може. Все буде залежати від того, як швидко буде всідатись вийнятий ґрунт і яке приймуть рішення щодо тимчасового облаштування проїзду, адже асфальт зимою не роблять і не кладуть, отже залишається або засипка щебенем, або укладка дорожніх плит.

Ремонт цього колектору став справжнім випробуванням для нової техніки, яку було в минулому році закуплено для водоканалу і для робітників, котрі безперервно місили це болото, замінюючи труби. І треба визнати, що вони з цим непростим завданням впорались.

За даними центру зайнятості комунальне підприємство нині потребує додатково слюсарів, екскаваторників та інженерів, адже аварійних проривів старих мереж не стає менше, а навпаки.

Шкода, що обмеженість коштів та бюрократичні норми не дозволяють водоканалу планово проводити капітальний ремонт мереж водопостачання та водовідведення, але це вже тема іншої статті.

kolektor1

kolektor2

kolektor3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.