Четвер, 2 Лютого

У 2023 році найбільше в бердичівському ЖКГ будуть отримувати працівники тепломережі

На минулому тижні рішеннями виконкому затверджено фінансові плани бердичівських комунальних підприємств у сфері ЖКГ, а згодом на офіційному сайті міста були опубліковані повні тексти цих  звітів. 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Звісно, для широкого загалу всі  цифри у довгих таблицях не є аж надто цікавими, але дещо все ж варто знати тим, хто цікавиться життям нашого міста.

Так, кожне з підприємств сфери ЖКГ планувало, скільки хоча б приблизно буде працювати в 2023 році у них працівників та якою буде їх середня заробітна плата. І вже навіть з цих показників можна робити деякі висновки щодо їх успішної роботи.

Отже, середня заробітна плата в 98 працівників МКВЖРЕП-7 (сьомий ЖЕК по-простому), буде складати 8300 гривень на місяць.

Середня зарплата в «Бердичівкомунсервісі», де трудиться найменше 78 осіб, складатиме 9852 гривні.

210 працівників «Бердичівводоканалу» отримуватимуть в 2023 році в середньому 12486 гривень.

І переможцями цього своєрідного рейтингу виходять 157 співробітників «Бердичівтеплоенерго», у яких середня заробітна плата буде 14700 гривень на місяць.

Чи збудуться ці фінансові плани в наступному році буде зрозумілим в кінці року поточного, а поки ж працівники комунальних підприємств, яким я озвучував ці прогнози просто сміялись.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.