Субота, 25 Березня

Лише через чотири роки виявили, що в Бердичівській районній лікарні встановили не дво-, а однокамерні склопакети

Про завершення розслідування вчора повідомили на своїй сторінці поліцейські Бердичівського відділу поліції. Про підозру повідомили 46-річному інженеру з технагляду, який підписав відповідні документи.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

А взагалі ця історія є яскравим прикладом того, як в нас тісно пов’язані питання політики, виборів, добрих справі їх наслідків.

Розпочалась вона ще в 2019 році, коли будівля стаціонару районної лікарні гостро потребувала ремонту, а коштів у районному бюджеті на це не було. Тоді за рахунок коштів що виділялись на депутатську діяльність депутатам обласної ради , в першу чергу Віталію Вітусевичу, вдалось зробити невеличкі ремонти харчоблоку, денного стаціонару в поліклініці та ще кількох приміщень. Але, для серйозного ремонту їх було все ж дуже мало.

Та депутати від широко відомої тоді Радикальної партії не складали руки і звертались до всіх інстанцій та використовували будь-яку можливість залучити допомогу. Так вони заручились підтримкою народного депутата від своєї партії, який зміг провести в перелік об’єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок фонду соціально-економічного розвитку, ремонт Бердичвської райлікарні.

Сам депутат був родом з Чернівецької області, тож і до ремонту залучив бригади з Буковини, а тендер виграла така собі ФОП Мінтенко Сільвія Георгіївна. Три бригади будівельників буквально жили на території лікарні, одна робила ремонт покрівлі, інша вставляла вікна, а третя – робила відкоси.

Я тоді ще й дивувася, що робиться все дуже швидко і досить акуратно. Депутат обіцяв, що ремонт буде продовжено, вже й зробили проект повної термомодернізації будівлі та встановлення ліфту, але, на виборах 2019 року партія Ляшка не пройшла до парламенту, і всі плани «накрились».

Але навіть і після цього часткового ремонту в лікарні стало набагато затишніше, а споживання тепла набагато зменшилось.

Та ось, в кінці минулого року з чиєїсь подачі було відкрито кримінальне провадження, слідчі поліції та інших правоохоронних органів полізли на дах переміряти його вздовж і впоперек, рахувати вікна та кількість шибок і у них.

До вчорашнього дня вони не коментували свої дії, аж поки вчора не сповістили, що знайшли порушень аж на 1,3 мільйона гривень. Як вони вийшли на так цифру догадатись важко, адже сума всього тендера складала 1,5 мільйона. Тобто, якщо сприймати буквально їхню інформацію, то можна подумати, що якісь зловмисники поклали собі в кишеню 1,3 мільйона, а на 200 тисяч поставили всі вікна і двері.

Але, скоріш за все стільки коштували б всі двокамерні вікна, а раз вони не такі, значить і збиток становить такий, неначе їх там зовсім немає. Ще одною причиною може бути та обставина, що коли збитки більше одного мільйона, то це вже справа, якою має займатись не поліція, а бюро економічної безпеки, і щоб забезпечити собі «портфель замовлень» спеціально перевищують збитки, які потім, якщо й доходять до суду, то зменшуються багатократно.

Кому потрібно було зараз піднімати цю справу, коли Радикальної партії вже немає на олімпі, підприємець з Буковини померла, в країні війна, а до виборів ще невідомо скільки, - незрозуміло.

Вікна у Бердичеві

Вікна у Бердичеві

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.