П'ятниця, 2 Червня

"Житомиргаз" у 2023-му продовжить ремонт і заміну газових мереж та газорегулюючого обладнання

27 січ. 2023 АТ "Житомиргаз"

Попри війну в країні підприємсвта критичної інфраструктури продовжуть свою роботу задля енергетичної безпеки регіону. У 2022 році масові атаки та енергетичний геноцид з боку агресора, довів, що ставитися до збереження енергоресурсу потрібно дуже відповідально. А особливо необхідно мати усе необхідне для забезпечення експлутації та відновлення мереж, якими цей ресурс доставляється.

Стабільність проходження опалювального сезону та безперебійний розподіл газу на Житомирщині вкотре доводить, що підготовка має бути завчасна та систематична, як і запас необхідних розхідних матеріалів та ресурсів. Саме тому у 2023 році газовики продовжуватимуть реконструкцію газорозподільних мереж та газорегулюючого обладнання. На заміну старим газорегуляторним пунктам встановлюватимуть сучасні, шафового типу, оптимізуватимуть роботу мереж для підвищення безперебійності та безпеки розподілу енергоресурсу споживачам, встановлюватимуть сучасні зразки регуляторів тиску для приватних домоволодінь.

Заплановане стане реальністю завдяки вчасній сплаті споживачами послуги розподілу природного газу. Оскільки, Державний регулятор визначає тариф на розподіл, залишаючи дані кошти основним джерелом утримання та обслуговування газових мереж. Газовики вдячні усім відповідальним споживачам й нагадуть: кожна сплата за рахунком – це інвестиція в безпечне газоспоживання і можливість мати газ 24/7.

Саме завдяки опалатам споживачів за послугу розподілу газу впродовж 2022 року, сьогодні, навіть у складних реаліях, споживачі Житомирщини мають природний газ. З кожним роком в області все більше сучасних шафових газорозподільних пунктів українського виробництва RGC Production. У поточному році газовики також планують встановити 87 ШРП.

"Найголовніше, що дає заміна газорегулюючого обладнання та старих розподільчих газопроводів – підвищення надійності їхньої роботи та зменшення витрат на їхнє обслуговування. Для споживачів – це безпека та стабільність доставки газу, впевненість в тому, що в домівках тепло, є можливість приготувати їжу, нагріти воду, адже енергоресур завжди «під рукою»",- зазначає в.о головного інженера Олексій Рибачок.

Так само важливим залишається оновлення комбінованих будинкових регулятори тиску (КБРТ). Понад 600 одиниць такого обладнання сучасного зразка встановлять у області. Такірегулятори більш надійні, адже мають три ступені захисту від коливання тиску в мережі. До того ж нові КБРТ запобігають втратам газу, що дозволяє економно використовувати енергетичний ресурс.

Не секрет, що у 2022 році домогосподарства, які мали можливість використовувати альтернативні джерела енергії, обирали саме природній газ. Дана тенденція зберігається й на початку 2023 року, про що свідчать обсяги використаного газу споживачами Житомирщини. Тому відображення коретного обсягу споживання блакитного палива напряму залежить від його обліку. Відтак, у планах газорозподільної компанії в поточному році заміна більше 8 тисяч лічильників газу.

Дане планування робіт, зокрема витрати та напрями використання коштів, для АТ «Житомиргаз» щорічно затверджує Державний регулятор - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.