Вівторок, 30 Трв

У 2022 році «Житомиргаз» спрямував 3 млн грн на допомогу ЗСУ

01 лют. 2023 АТ Житомиргаз

Газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз» від початку повномасштабного вторгнення російських загарбників активно допомагає військовим. За цей період підприємство спрямувалотри млн гривень на підтримку ЗСУ, а 72 газовики наразі у лавах захисників.

У 2022 році на потреби армії газорозподільна компанія закупила та передала спорядження, оргтехніку, продукти харчування, медикаменти, засоби зв’язку, паливно-мастильні та будівельні матеріали. Крім цього підприємство відправило у зону бойових дій та до територіальної оборони 15 автомобілів, комплекти зимової гуми, камуфляжний одяг, побутову техніку та необхідні інструменти.

Також газовики передали своїм мобілізованим колегам та їхнім побратимам пічки-буржуйки більш ніж на сто тисяч грн. Пічки виготовили на українському заводі RGCProduction. Вони придатні до використання як у бліндажах, так і в приміщеннях та допомагають нашим захисникам зігріватися, готувати їжу та сушити одяг. А щоб військовим було легше відстежувати ворога у нічний час та за будь-яких погодних умов газовики передали на фронт спецобладнання – тепловізійні приціли.

Окрім того, АТ «Житомиргаз» разом із газорозподільними компаніями, що працюють під брендом РГК, долучилося до придбання безпілотника. БПЛА ТОР здатен виконувати як розвідувальну, так і ударну функції, оснащений безшумним електричним двигуном, а ще функцією автоматичного повернення. Сталева «пташка» вже у військового підрозділу та передає палкі вітання окупантам від газовиків.

У газорозподільній компанії вдячні кожному захиснику та захисниці за можливість працювати у тилу та забезпечувати сталу роботу підприємства критичної інфраструктури. АТ «Житомиргаз» й надалі продовжуватиме підтримувати Збройні сили України, щоб допомогти наблизити перемогу та мир в Україні!

Житомиргаз

Житомиргаз

Житомиргаз

Житомиргаз

Житомиргаз

Житомиргаз

Житомиргаз

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.