Середа, 29 Березня

Що приховують у бердичівському басейні?

03 лют. 2023 Дар’я Мішина

Міський басейн - єдиний заклад в місті, де можна було поплавати. Сюди приходили дорослі і діти, вихованці місцевої спортивної школи, проводилась реабілітація дітей з інвалідністю. Наразі, вже протягом 3 років, басейн зачинений на капітальний ремонт, але містяни не втрачають надії на його відкриття. Говорять, що все хороше коли-небудь закінчується, як би сумно це не звучало для любителів списати гроші, але ремонтні роботи також мають особливість закінчуватись.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Після зовнішнього ремонту від колишнього басейну залишилось хіба що його місцерозташування. Зустрічає басейн огорожею, якої раніше не було. За нею - оновлений фасад, нові сходи та пандус, а на другому поверсі - просторий балкон. Під час ремонту активно впроваджувались заходи з енергозбереження та енергоефективності будівлі, з метою зменшення щомісячних витрат з місцевого бюджету. Тому, щоб приміщення не втрачало тепло, на басейні перекрили дах, утеплили та оздобили фасад. Встановили додаткові котли для автономної котельні та нову вентиляційну систему. Напевно, вже кожен бердичівлянин бачив оновлену будівлю, але що приховують від нас всередині?

Показав, що ховають від людей, сам директор міського плавального басейну Олег Михайлович Коденський. Перші зміни, які чекають відвідувачів - це автоматизація. Кожен матиме абонемент, за яким буде проходити всередину, плавати будуть з водонепроникними браслетами, які виконуватимуть функцію ключів.

В самих роздягальнях також провели апгрейд, тепер кожна з них має туалети, душові, розділені перегородками та окремі шафи для зберігання речей, які і будуть відчинятися браслетами. Окрема радість для жіночої половини гостей – відсутність скляної стінки, її в роздягальні більше не буде.

Діти тепер також перевдягатимуться окремо. Подбали і про людей з обмеженими можливостями та зробили туалет. Оновили зал для занять баскетболом та волейболом, настільний теніс так і функціонуватиме на 2 поверсі, а поруч відкриє свої двері сучасний тренажерний зал. Зробили і багато розеток для фенів, щоб сушити волосся, правда, поки Олег Михайлович ще вагається, чи будуть відвідувачі брати свої з дому, чи будуть фени у власності басейну.

Наразі тривають роботи з капітального ремонту великої зали, малий зал вже готовий за виключенням фінішних штрихів. Напевно, робота йшла б швидше, якби робочих було більше, але застали там лише двох чоловіків. Обіцяють директорові, що протягом року міський басейн відновить свою роботу, проте сам Олег Михайлович сподівається, що вже у вересні можна це зробити. Та для початку треба знайти нових тренерів, адже з персоналу залишились лише бухгалтери, слюсарі та електрик.

Раніше ми вже писали про те, що міський плавальний басейн обгородили.

basein1

basein2

basein3

basein4

basein5

basein6

basein7

 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.