П'ятниця, 29 Вересня

Сильний вітер пошкодив частину даху на бердичівській фільтрувальній станції

24 лют. 2023 З сайту Бердичева

22-го лютого у результаті сильних поривів вітру на будівлі головного корпусу фільтрувальної станції «Південна» було пошкоджено частину даху. Орієнтовна площа – 450 кв.м. У зв’язку з цим відбулося позачергове засідання комісії бердичівської громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

За інформацією заступника міського голови Руслана Квятківського та директора МКП «Бердичівводоканал» Костянтина Анучіна, вітром зірвано покриття даху з металопрофілю, пошкоджено гідроізоляційну плівку, обрешітку, металеві несучі конструктивні елементи даху, пошкоджено утеплювач з мінеральної вати, пошкоджено ринви та системи зливу дощових вод.

У приміщенні фільтрувальної станції, звернули увагу виступаючі, знаходиться обладнання (фільтри, освітлювачі, засувки з електроприводами, тощо), що здійснює очищення води перед подачею її в мережу центрального водопостачання. Як наслідок, наголосили, зволікання з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновлення основних конструктивних елементів даху, може призвести до руйнівних процесів несучих зовнішніх і внутрішніх стін та міжповерхневого перекриття в цілому, пошкодження внутрішніх електромереж, виведення з ладу обладнання, порушення нормальних умов праці працівників, порушення санітарних вимог до якості води, що подається до мережі центрального водопостачання міста та виникнення надзвичайної ситуації з непередбачуваними наслідками.

Ліквідацією наслідків аварійної ситуації займаються 1 одиниця спецтехніки МКП «Бердичівводоканал» та 8 працівників підприємства.

З метою оперативного реагування на загрозу виникнення надзвичайних ситуацій природнього характеру, що можуть порушити нормальні умови життя та діяльність людей, комісія з питань ТЕБ та НС, з-поміж іншого, вирішила підтвердити рівень надзвичайної ситуації, як об`єктовий.

Задля попередження розширення надзвичайної ситуації природнього характеру директору МКП «Бердичівводоканал» доручено: 

 1. Демонтувати звисаючі та загрожуючі падінням елементи даху.

 2. Накрити брезентом (плівкою) можливі для протікання ділянки даху.

 3. Встановити огороджувальні конструкції по периметру приміщення для безпеки руху працівників.

 4. Опечатати вхід на горище, закрити його від потрапляння сторонніх осіб.

 5. До вирішення питання фінансування проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт здійснювати постійний контроль за станом можливого руйнування даху приміщення.

 6. Організувати детальне обстеження даху з залученням фахівців з метою визначення технічного стану конструкційних елементів даху, обсягів аварійно-відновлювальних робіт та оформити дефектні акти.

 7. Ініціювати заходи щодо проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт окремих конструкційних елементів даху приміщення фільтрувальної станції.

 8. Визначити суму збитків, щодо ліквідації аварійної ситуації та надати розрахунки до виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

 9. Отримати довідку від Житомирського обласного центру з гідрометеорології (Житомирський ЦГП) щодо стану погодних умов 21 лютого 2023 року.

 10. Пропонувати виконавчому комітету Бердичівської міської ради розглянути питання про виділення коштів з міського бюджету для проведення аварійно-відновлювальних заходів.

За попередніми розрахунками, інформували членів комісії, сума завданих збитків становить близько 253,0 тис. грн.

dah1

dah2

dah3

dah4

dah5

dah6

dah7

dah8

dah9

dah10

Відео

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.