Вівторок, 30 Трв

Бердичівлянка, яка відмовлялась платити за вивезення сміття, програла суд

Ми неодноразово писали про цю справу, але коротко нагадаємо фабулу.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Голова ОСББ по вул. Вінницька, 39 сама не платила за вивезення сміття, і других закликала так робити. У відповідь, ТОВ «Полісся-Екосфера», яке згідно з конкурсом визначене таким, що здійснює вивезення та утилізацію твердих побутових відходів, подало на неї в суд.

 

З того часу пройшло рівно два роки, і ось нещодавно суддя Бердичівського суду Тетяна Большакова винесла рішення. Цією ухвалою визнано, що публічний договір, який був опублікований в нашій газеті 27 березня 2020 року вважається укладеним з кожним мешканцем міста, в тому числі, і з Наталією Медвідь.

Наступним пунктом рішення є вимога стягнути з відповідачки заборгованість за надання послуг з вивезення відходів у розмірі 2208 гривень за період з 01.03.2020 по 28.02.2021 р. та витрати зі сплати судового збору 4540 гривень. У відшкодуванні витрат на правову допомогу позивачу суд відмовив.

Це рішення може бути історичним для Бердичева, адже таких бердичівлян, які до цього часу нічого не платять за вивезення сміття ще є дуже багато. І відтепер відкрився реальний шлях через суд змусити їх це робити.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.