Неділя, 1 Жовтня

Півмільйона гривень на знесення двох стін – це по-бердичівськи?

Серед багатомільйонних рішень, які завтра прийматимуть депутати бердичівської міської ради, «затесалось» порівняно невеличке – на 450 тисяч.

 

 

Саме стільки планується виділити на проведення демонтажу частини житлового будинку по вулиці Героїв України, 32.

При цьому 15 тисяч планується використати на технічне обстеження будинку, 23 тисячі на робочий проект та експертний висновок і 412 тисяч (10 тисяч доларів, кому так може бути зрозумілішим) використати на роботи з демонтажу та відновлення.

І може це й було б прийнятною ціною, якби це приміщення планувалось відновити в колишньому обсязі, але як розказували депутатам на засіданнях постійних комісій, мова йде лише про будівництво підпірної стінки, щоб не завались стіни інших квартир, в яких живуть люди.

Деяких депутатів це невеличке питання зацікавило, тож вони стараються зібрати більше інформації та завтра на сесії розкажуть про це. Але, як на мене, глянувши на ті розвалини, можна припустити, що якби мешканцям сусідніх квартир просто дозволили їх знести, то з цим завданням справились би двоє бомжів за пляшку самогонки. А щоб зробити стійкішими свої власні приватні стіни навіть дозволу міськвиконкому не потрібно.

stini1

stini2

stini3

stini4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.