Понеділок, 5 Червня

На сесії Бердичівської міської ради дискусії виникли вже при обговоренні порядку денного

28 лют. 2023 Дар’я Мішина

Сьогодні, 28 лютого на початку 34 чергової сесії Бердичівської міської ради вже під час обговорення порядку денного депутати встигли добряче подискутувати. Костянтин Казаков запропонував розподілити сесію на 2 засідання, адже 80 питань доволі важко розглядати. Віталій Березовенко заперечив та зауважив, що такий поділ не передбачається в регламенті. На цьому депутати вже хотіли продовжити, але втрутилася Любов Івасюк. Вона була обурена тим, що проігнорували думку та звернення її колеги, та зауважила, що зараз всі присутні утискають права депутата, тим, що його пропозиція не була поставлена на голосування.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Івасюк запропонувала виключити всі земельні питання, аргументуючи це тим, що було замало часу для детального ознайомлення з матеріалами та їх вивчення та попросила на голосувати за свою пропозицію. Ось тут і розпочався справжній переполох.

«Поглянемо уважно на всі ці питання. Договори закінчуються, їх необхідно розглянути та продовжити. В іншому випадку, люди продовжать користуватися землею безкоштовно, не будуть сплачувати податки і бюджет втратить кошти»- наголосив всю важливість цього питання Віталій Березовенко.

Любов Івасюк запропонувала виключити хоч би одне питання, яке на її думку, недостатньо вивчене. Власник ділянки на нафтобазі звернувся з скаргою, що йому нарахували штраф у розмірі 1 мільйон гривень, через несплату орендної плати за землю, але цей податок сплатив власник цистерн, які знаходяться на території. Депутатка наполягала на тому, що треба комісійно виїхати та ознайомитись з цим питанням детальніше.

«З практики, коли з’являлись подібні питання, з’ясовувалось, що люди вперто не йдуть оформляти договори, навіть коли їх про це вже просиш» - прокоментував Віталій Березовенко, та сказав, що це не штраф, а податок, який мав виплатити цей чоловік, протягом останніх трьох років, але не платив.

«Не можна стверджувати не розібравшись, треба створити комісію та перевірити» - наполягала на своєму Любов Івасюк.

Закінчились дебати після коментаря Олега Пасічника, про те, що вони на засіданні земельної комісії вже розбирались із цим питанням. Виявилось, що 250 тисяч сплачені без укладання договору, і якщо погодити йому це питання, він з легкістю поверне назад ці кошти.

Врешті пропозицію не прийняли, адже думки депутатів сильно розділилися: за 4, проти 13, а утримались 9. Зате одноголосно депутати прголосували за внесення до порядку денного двох додаткових питань: про зміни до програми децентралізації опалення та про «звільнення» депутата Сенаторова.

Про хід обговорення наступних 80-ти питань запланованих на цю сесію читайте в наступних публікаціях.

Сесія Бердичівської міської ради

Сесія Бердичівської міської ради

Сесія Бердичівської міської ради

Сесія Бердичівської міської ради

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.