Неділя, 1 Жовтня

Жителі старих бердичівських будинків не спішать їх ремонтувати

03 бер. 2023 Дар’я Мішина

На останній сесії Бердичівської міської ради так і не прийняли рішення про виділення 450 тисяч гривень на демонтаж двох стін в старому чотириквартирному будинку по вулиці Героїв України 32. Журналісти «РІО Бердичів» поспілкувалися з мешканцями цього будинку, щоб пролити більше світла на цю заплутану історію.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО // Роботу у Бердичеві

За словами сусідів, цю квартиру вже не один рік намагаються продати та покупці все ніяк не знаходяться. Останнім часом її пропонують забрати і їм.

Одна із жительок квартири в цьому будинку, Ніна Андріївна, поділилась, що в будинку вона живе вже 15 років. Тоді та половина будинку вже пустувала і вони з чоловіком хотіли її придбати, але їм відмовили, пояснюючи що там зберігається інвентар ЖЕКу: віники, відра та ганчірки. Словом, тоді будівля мала більш-менш нормальний стан.

Жінка впевнена, якби влада дослухалась та раніше звернула б свою увагу на їхні звернення, руйнування можна було б уникнути. Вони з сусідкою просили, щоб перекрили дах, тоді дощова вода не зруйнувала б стіни. В хаті у Ніни Андріївни дуже тепло, жінка не економить та вмикає газ на повну. А як по іншому, коли твою спальню з вулицею розділяє лише тонка стіна та розруха?

Світлана Станіславівна - інша занепокоєна сусідка. Вона вже замінила вікна в яких потріскалось скло, утеплила стіни, щоб не було холодно, а через те що перепалює грубу на ній вже пішла тріщина. Жінка постійно хвилюється через будинок, бо в хаті двоє малих дітей, а ще й на додачу її син, який пішов боронити країну, зник безвісти. А останні два роки будинок руйнується все більше і більше.

При розгляді цієї справи, депутатів насторожила сума, яку необхідно витратити, а вона дійсно космічна. Через те, що частки жителів аварійного будинку не приватизовані, вони не приступають до самостійного вирішення проблеми, а очікують, що в цьому їм хтось це має зробити. Та чи є сенс чекати моменту, коли від 100-річного будинку не залишиться нічого?..

geroiv ukr 1

geroiv ukr 1

geroiv ukr 1

geroiv ukr 1

geroiv ukr 1

geroiv ukr 1

geroiv ukr 1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.