Вівторок, 3 Жовтня

В Бердичеві знову надзвичайна ситуація на каналізаційних мережах

Два дні працівники водоканалу намагались усунути проблему в каналізаційному колекторі під вулицею Вінницька поблизу Дитячого світу за допомогою промивочної машини, але проблема виявилась набагато більшою.

 


Так само, як зовсім недавно на вулиці Шевченка, тут теж повністю проламався бетонний колектор півметрового діаметру. Але, якщо на Шевченка була змога пустити каналізаційні стоки обхідним шляхом і більш-менш спокійно замінити пошкоджену ділянку, то тут обхідного шляху просто немає.

 

Сьогодні з обіду стоки з усього мікрорайону викачують з ями на дорозі всі асенізаторські машини, які є в місті і вивозять їх до КНС. Але вони не справляються з таким обсягом, який надвечір зазвичай зростає.

Станом на 17.00 рішення про перекриття води ще не прийнято, але без нього не обійтися. Тож жителям мікрорайонів Вокзал, Прогрес та Дитячий світ краще підготуватись та терміново зробити собі запас води.

kanal1

kanal2

kanal3

kanal4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.