Четвер, 28 Вересня

Гімном України в Бердичеві почали місячник з благоустрою і санітарії

Так співпало, що засідання виконавчого комітету, на якому приймалось рішення про початок місячника, співпало з датою, коли двадцять років тому Верховна рада затвердила офіційний гімн нашої незалежної України.

 


Саме тому за ініціативою Василя Івановича Толочка члени виконкому та присутні на засіданні перед вирішенням основних питань порядку денного хором виконали перший стовпчик головної пісні країни.

 

Так, на сесіях міської ради це процедур звична, і в великій актовій залі є плакати з текстами гімнів України та Бердичева, а на засіданні виконкому славень виконувався, можливо й вперше. І лише після цього перейшли до розгляду основного на цьому засіданні питання – про місячник благоустрою та санітарії, який буде проведено з 13 березня по 14 квітня.

Міський голова Сергій Орлюк зробив кілька зауважень начальнику управління ЖКГ Наталі Нехворовській, яка доповідала з цього питання, про те, що не можуть бути записані і виконавцями робіт і їх контролерами одні й ті ж особи. А ще запропонував звернутись до священників римо-католицької парафії , щоб до суботників по прибиранню території навколо кляштору долучались і прихожани.

Повний список підприємств і організацій та території, за якими вони закріплені для прибирання публікуємо нижче.

blagoustriy1

blagoustriy2

blagoustriy3

blagoustriy4

blagoustriy5

blagoustriy6

blagoustriy7

blagoustriy8

blagoustriy9

blagoustriy10

blagoustriy11

blagoustriy12

blagoustriy13

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.