П'ятниця, 9 Червня

Ремонт каналізаційної мережі затягується, але ввечері бердичівлянам обіцяють подати воду

Ми вже писали про аварію на каналізаційному колекторі в районі Дитячого світу, де бетонні труби півметрового діаметра перетворились в решето.

 


А якщо згадати, що аналогічна аварія була зовсім недавно по вулиці Шевченка, то можна лише представити скільки таких дірявих труб нині закопано по всьому місту.

 

Почали ремонтні роботи ще на минулому тижні, але проблема виявилась настільки суттєвою, що ремонт продовжується досі і триватиме, напевно, ще не один день.

Кілька днів каналізаційний потік автомобілями-асенізаторами, зібраними з усього міста, «перевозили» через аварійну ділянку, щоб не відключати мешканцям половини міста водопостачання, але для виконання ремонтних робіт все-таки довелось в понеділок від 23.00 воду перекрити.

Та потічок нечистот не зупинився навіть після перекриття води, адже на деяких підприємствах, та й в деяких людей є артезіанські свердловини, і відповідно, стоки з них продовжують рухатись каналізаційними колекторами.

Сьогодні частину бетонних труб замінили на пластмасові, і будуть міняти ще, але всю ділянку під проїжджою частиною вулиці все ж не встигнуть замінити.

Керівник водоканалу повідомив журналістам, що ввечері все ж відновлять подачу води в оселі бердичівлян, але з якої години і на скільки, поки що невідомо.

Отже, якщо почуєте, що в ваших трубах щось булькає, одразу робіть запас, бо до повного усунення проблеми ще далеко.

remontditsvit1

remontditsvit2

remontditsvit3

remontditsvit4

remontditsvit5

remontditsvit6

remontditsvit7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.