П'ятниця, 29 Вересня

Скільки коштує послуга з відкачування вигрібних ям та у кого її замовити

10 бер. 2023

Побутові питання періодично виникають у житті кожної людини і, як правило, потребують негайного вирішення. Одним із таких є відкачування вигрібних ям. Найчастіше воно стосується мешканців приватних будинків, хоча для жителів багатоповерхівок та для промислових чи комерційних об’єктів також постає. Якщо відтермінувати вирішення цієї проблеми, наслідки будуть доволі неприємними - від мінімальних, як поява нестерпного запаху, до критичних - втрати можливості тривалий час користуватися каналізацією. Щоб цього не трапилось потрібно регулярно викачувати вигрібні ями та періодично проводити їх профогляд.

Дехто вирішує проводити очистку труб самостійно, проте рідко хто з них вдруге за це береться. По-перше, бо сам процес цей доволі специфічний, по-друге - потребує часу, спецзасобів та дотримання правил і діючих санітарних норм. Тому здебільшого люди замовляють послугу фахівцям https://mtservice.kiev.ua/uk/prochishhennja-kanalizacii/vikachuvannja-vigribnih-jam/ та не хвилюватись за хід роботи і її результат. Аварійна служба каналізації займається відкачуванням вигрібних ям у Києві та Київській області, пропонує різні методи очищення каналізаційних ям, у тому числі. із залученням біопрепаратів, прочистку вигрібних ям від мулу та осаду і т.д. Ціни на послуги доступні, підхід до роботи - професійний, тому число клієнтів компанії лише зростає.

Переваги замовлення відкачування вигрібних ям у АСК

ask1Як правило, ті люди, які вже давно користуються послугами АСК знають, як часто потрібно проводити очистку труб, розуміються на варіантах очистки, які пропонує компанія та орієнтуються у вартості робіт. Тоді як для новачків, хто досі взагалі не стикався з необхідністю викачки нечистот і хто раніше звертався до іншої фірми, орієнтувався на її прайс та перелік послуг, така інформація буде корисною, тому вважаємо за потрібне поділитись нею.

Аварійна служба каналізації діє на ринку послуг з 2012 року і за цей час стала однією із лідируючих компаній столиці. Фірма має власну матеріально-технічну базу, автопарк техніки, усі потрібні ліцензії та диспетчерську службу, яка знаходиться на зв'язку із клієнтами 24/7. Її співробітники - виключно досвідчені фахівці, які не лише проводять очистку труб, а, за потреби, надають і інші сантехнічні послуги, такі як монтаж сантехніки та зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення, промивання опалювальних систем та теплообмінників, усунення аварійних ситуацій тощо. Компанія займається виконанням приватних разових замовлень, а також обслуговуванням ОСББ, кооперативних будинків і підприємств за абонентськими договорами.

Методи очищення каналізаційних ям ТОВ "АСК"

ask3Компанія АСК використовує 2 методи очистки каналізації:

 1. Очистка за допомогою асенізаторської техніки.
 2. Очистка біопрепаратами.

У першому випадку все зрозуміло - за викликом, відповідно до ситуації, приїжджає асенізаторський автомобіль. Підбір техніки здійснюється відразу при оформленні заявки. Фахівці мають знати тип резервуара (септик, туалет, жировловлювач, каналізація, відстійник, пісковловлювач, басейн), з якого потрібно буде провести відкачку, та його ємність. Це потрібно для того, щоб за місцем виїхала машина з відповідною цистерною.

При виборі методу очистки активними біопрепаратами, замість викачки нечистот відбувається їх очищення. До резервуару поміщають спеціальні бактерії, що розщеплюють відходи. Їм під силу переробити жир, харчові, паперові і туалетні відходи. Після цього у ямі лишається тільки очищена рідина, яка не шкодить довкіллю, не має запаху, тому її дозволяється просто злити у грунт. Розчепити неорганічне сміття, поліетилен і пластик біопрепарати не можуть. Хімічний метод є популярним серед замовників, однак при його постійному використанні періодично все-таки потрібно здійснювати механічну викачку асенізаторною машиною та очищувати дно ями мулососом.

Ціна питання

Вартість на послуги з відкачки рідких побутових відходів може різнитися в залежності від супутніх факторів. На ціну впливають:

 • місцезнаходження об’єкта та його доступність, можливість під’їзду автомобілем;
 • об’єм вигрібної ями;
 • тип резервуара;
 • тип відходів;
 • вид робіт (аварійні чи поточні, профілактика);
 • необхідність застосування додаткового шлангу.

ask4На сайті компанії вказані ціни на послугу з викачки ями різної кубатури - від 5 куб.м до 10 куб.м у Києві та за його межами по області (відповідно до віддаленості від столиці у км).

Замовити послугу можна онлайн у кілька кліків. Обрати потрібну ємність резервуару і натиснути на "замовити", після чого вказати контактний номер телефону і чекати на дзвінок з колл-центру компанії для уточнення деталей майбутньої співпраці.

Окремою перевагою є те, що на всі види робіт надається гарантія, при оплаті клієнт отримує чек, який дозволяє замовнику при виникненні позаштатної ситуації повернути свої кошти. Хоч таких прецедентів не трапляється, все ж за таких умов споживач відчуває себе повністю захищеним і це теж є вагомим "плюсом" на користь Аварійної служби каналізації. Відділ якості фірми працює без вихідних цілодобово, тому звернутись за консультацією можна у будь-який час. Якщо клієнт залишився задоволений виконаною роботою, він може укласти договір і на постійній основі користуватись послугами АСК.

Частота, з якою потрібно проводити очистку вигрібних ям, може відрізнятися в залежності від того, наскільки часто використовується каналізація. Для дачних будинків може бути достатньою сезонна або місячна очистка, для приватних житлових будинків з багатьма мешканцями її слід проводити не рідше разу на тиждень. Все вирішується по ситуації. Якщо вас цікавить якісна очистка стоків та проведення сантехнічних робіт від професіоналів звертайтесь до ТОВ "АСК" на будьте певні у 100% результаті. Усі контакти - за посиланням вище у статті.

ask5

Відео

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.