Четвер, 1 Червня

Кого в Бердичеві не нагородять до Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування

Відповідне розпорядження міського голови Сергія Орлюка було видане заздалегідь до святкової дати:

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

«За багаторічну сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, нагородити Грамотою міської ради з виплатою грошової винагороди (500 гривень):

Березюк Наталію Дмитрівну – двірника міського комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №7.

Носика Сергія Леонідовича – водія міського комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №7.

Чернюка Володимира Миколайовича – водія автотранспортного засобу МКП «Бердичівводоканал».

Вікарія Сергія Миколайовича – слюсаря аварійно-відновлювальних робіт водопроводу МКП «Бердичівводоканал».

Манзевитого Сергія Яковича – виконуючого обов’язки начальника теплового району №1 КП «Бердичівтеплоенерго».

Липко Юлію Вікторівну – бухгалтера КП «Бердичівтеплоенерго».

Мацюка Віталія Юрійовича – начальника дільниці МКП «Бердичівкомунсервіс».

Сверчинського Петра Миколайовича - водія КП «Комбінат комунальних підприємств м. Бердичева».

Риштуна Сергія Васильовича – директора ТОВ «Полісся Екосфера».

Матвійчука Юрія Юрійовича – рятувальника-робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків міської комунальної аварійно-рятувальної служби.»

Окремо в розпорядженні сказано про нагородження голови одного з ОСББ Бердичева:

«За вагомий внесок у розвиток мережі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, поліпшення умов проживання мешканців міста та з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення нагородити Грамотою міської ради з виплатою премії: Вронську Валентину Іванівну – голову правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Грушевського-22».»


Як ми бачимо з тексту цього розпорядження, про половину потенційних учасників святкувань (працівників ЖКГ) міський голова не забув, а ось про іншу половину (працівників сфери побутового обслуговування), навіть і не згадав.

Можливо, тому, що ця сфера давно вже відійшла від державного і комунального управління, і є майже повністю приватною, а тут зовсім інші закони і підходи. Грамотою тут навряд чи когось здивуєш. Головне для таких підприємців і їхніх працівників – вдячні відгуки клієнтів, а не пафосні слова від влади.

Для довідки: «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» відзначається в Україні відповідно Указу Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року, в третю неділю березня, тобто в цьому році – 19 березня.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.