Неділя, 1 Жовтня

Завтра в Бердичеві дізнаються скільки ж дизпалива залишилось в резерві міста

Епопея з Бердичівським паливом з резервного фонду тягнеться з минулої весни, але, напевно, ще далека до свого завершення. Днями стався її черговий, досить важливий, етап.

 

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

В цю суботу дизельне пальне перевезли з АЗС ТОВ «Техсервіс» до спеціально придбаного резервуару, розташованого на території «Бердичівкомунсервісу». До речі, для його встановлення використали гранітні плити з пам’ятника Леніну з площі перед виконкомом.

Ця процедура теж була непростою. Адже, керівництво «Техсервісу» вже давно волало: «Забирайте свою солярку куди хочете», але ніяк не вдавалось узгодити всі обставини між виконкомом і поліцією та організувати необхідну кількість транспорту.

Нарешті визначили дату 17 березня, директор ТОВ «Техсервіс» відпросився із війська, але знову не могли узгодити то одне, то інше. І лише надвечір почали зливати і перевозити паливо. Тривала ця логістична операція майже до 12-ї години ночі.

Вночі вже міряти ніхто нічого не став, паливо тепер знаходилось на території комунального господарства під постійним відеонаглядом, тож процедуру замірів відклали до понеділка.

Сьогодні біля нової бочки знову було людно, бо приїхали члени спеціально створеної депутатської групи та спостерігали за процесом замірів. Офіційну цифру мають оголосити завтра, після підписання офіційного протоколу, можливо, на сесії міськради, і кажуть, що вона буде цікавою.

Якщо оцінити ємність нової бочки, яка має проектну місткість 50 тон та пластмасового резервуару, в який «влазить» 10 тон, то в обидвох цих ємностях не може бути більше 60 тон. Поліція вказувала, що залишилось орієнтовно 52 тони, обвинувачені казали, що в момент першого вимірювання і послідуючого опечатування резервуарів на «Техсервіс» там було 77 тон. Отже завтра почуємо, скільки ж залишилось насправді.

bochka1

bochka2

bochka3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.