П'ятниця, 9 Червня

У Бердичеві оштрафували чоловіка, але чи є його вина?

25 трав. 2023 Дар’я Мішина

Муніципальна інспекція у Бердичеві продовжує боротися з правопорушниками, проте протоколів менше не стає. Чи не щотижня розглядаються справи, які так чи інакше стосуються зливової системи міста, про що ми регулярно повідомляємо. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Так трапилось і 18 травня, коли по вулиці Урожайній виявили чергового правопорушника, якому виписали протокол за витік рідких відходів у зливову систему міста. Проте, ця справа цікава тим, що, по суті, чоловік наче винен, а наче і ні. Річ у тому, що правопорушення, яке він вчинив, могло б і не бути, якби зливова система міста не була б так близько біля його каналізаційної системи.

Відстань від зливової та каналізаційної систем була близько 1 метра, і через те, що каналізаційна система була зроблена дещо неправильно, тобто негерметично, у зливову систему перетікали рідкі відходи, які мали б текти до каналізаційної.

На даний момент це питання чоловік вирішив, забивши трубу. Прийнявши до уваги пояснення, члени адміністративної комісії одноголосно призначили чоловікові мінімальний штраф у розмірі 340 гривень.


Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.